Aileniz ve Sevdiklerinizle Paylaşacağınız Rengarenk Sofralar İçin En Güzel Kahvaltı ve Yemek Takımları

Aileniz ve Sevdiklerinizle Paylaşacağınız Rengarenk Sofralar İçin En Güzel Kahvaltı ve Yemek Takımları

Bella Maison Isadora Kahvaltı & Yemek Takımı

Yemeklerin lezzeti kadar masa şıklığını da önemseyenler için sarı çiçek desenleri ile tasarlanan Bella Maison Isadora Kahvaltı & Yemek Takımı, modern konseptiyle sofralarınıza yenilikçi bir görünüm kazandıracak. Şık görünümü, iç ısıtan rengi ve uzun yıllar güvenle kullanabilmenizi sağlayacak teknik özelliğe sahip bu yemek takımının daimi eşlikçisi gold çatal kaşık bıçak seti ve antrasit kesme bardaklar olacak. Kahvaltı takımını ise hasır supla ve zarif çay bardakları tamamlayacak. Böyle sıcak ve samimi bir sofralarda sevdiklerinizle vakit geçirmek de bir hayli keyifli olacak. Gelin sizde aileniz ve sevdiklerinizle paylaşacağınız tüm sofraları Bella Maison’un Isadora Kahvaltı & Yemek Takımı ile süsleyin.

Bella Maison Isadora Kahvaltı Takımı

Bella Maison Kahvaltı Takımı
Bella Maison Çay Bardağı Seti
Bella Maison Hasır Supla

Kahvaltının mutlulukla ilgisi olduğu kadar mutlu bir kahvaltının da şık ve huzurlu bir sofrayla ilgisi vardır. Sevdiklerinizle birlikte oturacağınız tüm sofralara, çiçekli desenleriyle içinizi açacak Isadora Kahvaltı Takımı eşlik etsin. Isadora’yı Ramazan ayının bir parçası olan sahur sofralarınızda da kullanabilir ve gece kahvaltılarınıza da renk katabilirsiniz.

Bella Maison Isadora Yemek Takımı

Bella Maison Yemek Takımı
Bella Maison Su Bardağı
Bella Maison Çatal Kaşık Bıçak Seti

Paylaşmanın ve birlikte zaman geçirmenin daha da anlam kazandığı Ramazan ayında kuracağınız tüm iftar sofralarında Isadora Yemek Takımı evinize bereket ve huzur getirecek. Isadora Yemek Takımı, Ramazan ayının vazgeçilmezi olan kalabalık iftar sofralarınızın değişmez bir parçası olmaya aday.

Bella Maison Masa Örtüsü ve Mumluk

Bella Maison Masa Örtüsü
Bella Maison Mumluk
Bella Maison Mumluk

Zarif tasarımıyla bahar aylarının neşeli ruhunu sofranıza yansıtacak bu seriyi, Bella Maison’un dekoratif sofra aksesuarlarıyla ve şık masa örtüleri ile tamamlayarak masanızı güzelleştirebilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *