Ağustos Bitmeden Mutlaka Denemeniz Gereken 5 Kombin

Ağustos Bitmeden Mutlaka Denemeniz Gereken 5 Kombin

Yazlık Tesettür Kombin Nasıl Yapılır

Yazı doya doya yaşayacağınız Ağustos ayının sonuna yaklaşırken, 5 süper tesettür kombin ile şıklığın tadına varma zamanı!

Sımsıcak güneş, masmavi gökyüzü, yemyeşil doğadan ilham alarak hazırladığımız birbirinden özel stiller şimdi düelloda! Peki, senin için kazanan kim?

Yazlık Tesettür Kombin Nasıl Yapılır

Meyve Desenli Kimonoyla Tatlı Yaz

Yeme de yanına al dedikleri kesinlik bu olsa gerek! 2017 yazında kimonolara, pelerinle, şifon ceketlere ve birçok aksesuarda yetişen meyveler, ilgi çekiyor. Kırmızı kirazlar ve yeşil sapları, sarı ananaslar yeşil yaprakları ve enerjiyi zirveye çıkaracak kontrast renkli tüm meyveler tasarımlarda tutku uyandırıyor. Bu ikili kontrast renge üçüncü bir geçiş rengiyle -siyah, beyaz ya da nude tonlar olabilir- tamamlayın.

Yazlık Tesettür Kombin Nasıl Yapılır

Pembe Çiçeklerle Hayalperest Yaz

2017 yazında koleksiyonlarda adeta floral bir kuşatma var. Romantik çiçek desenleriyle güçlü silüetlere hayat veren elbise tasarımlar, hayal dünyasından gerçek yaşama geçiş yapıyor. Bu hayalperest desenlerin uçuş uçuş şifonlarla buluşmasıysa bambaşka bir başarı yakalıyor. Pembe, mavi ve yeşil gibi natürel tonların yansıdığı çiçek desenli şifon ceketleri bu ay kombinlemeden geçmeyin. Şehrin havasına uyum sağlamak ve zarif görünümler yakalamak için, beyaz ve nude renkleri kombinlerde kullanabilir, altın ışıltısını aksesuarlarla yansıtarak kozmopolit bir havaya bürünebilirsiniz.

Yazlık Tesettür Kombin Nasıl Yapılır

Cool Tutumlarıyla Havalı Yaz

Rahatlık her zamankinden daha fazla değere binerken, pratik ve eforsuz parçalar ağustos ayının vazgeçilmezi oluyor. Konforun skalası genişlerken şıklık asla göz ardı edilmiyor. Tam da bu isteğe adapte olan tulumlar, cool havalarıyla hitler arasına adını yazdırıyor. Soft tonlarıyla minimalliğini koruyan, griden mora romantik tavırlarla buluşarak sert imajını yumuşatıyor. Hafta sonu stillerinizde sandaletlerle, ofis hayatınızda blok topuklarla kombinleyebileceğiniz tasarımlar, her haliyle imajınızı güçlendirecek.

Yazlık Tesettür Kombin Nasıl Yapılır

Nar Çiçeği Etekle Hayalperest Yaz

Çiçeklerin peşinde sıcacık bir yaz geçirirken capcanlı renkleri gözardı etmek olmaz. Mevsime yakışır hareketli ve enerji dolu eteklerden dolapta bir tane muhakkak olmalı. Pileli belden oturan nar çiçeği bir etekle kombinleyeceğiniz denim gömlekler ağustos ayının süper kombinleri arasına giriyor. Bununla beraber daha natürel bir görünüm yakalamak isteyenler minimal çizgilere sahip beyaz gömlekleri önden düğüm atarak kullanabilir, sandaletlerle de tamamlayarak tam bir yaz kombinine imza atabilirsiniz.

Yazlık Tesettür Kombin Nasıl Yapılır

Tütü Etek ve Spor Tunikle Kararsız Yaz

Son yılların modasında, basicle basic, şıkla şık giyilir kuralı tamamen ortadan kalkıyor. Romantik görünümleriyle tanıdığımız tütü etekler özel günlerde giyilirmiş gibi gelirken, şimdi sokağa iniyor. Hem de sezonun en spor parçalarıyla birlikte. Etekler üzerine kullanacağınız ve ilk akla gelen gömleklerin yerini şimdi bir de tunikler alırken tüm kurallar alt üst oluyor. Tütü etekler ve yırtmaçlı uzun tunik ya da yelekler, spor ayakkabılar, minik çantalar ağustosun süper kombini olmaya aday.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir