Ağustos Ayında Hangi Markalarda İndirim Var?

Ağustos Ayında Hangi Markalarda İndirim Var?

Tuğba Venn 2019 Yaz Dış Giyim

Ağustos ayı alışveriş zamanı! Yaz koleksiyonlarında büyük indirimlerin başladığı bu ayda, markalar yeni sezona hazırlanırken geçmiş sezonu elden çıkarma peşinde. Bize düşen de yüzde 70’lere varan fırsatlarla dolapları akıllıca doldurmak. Gelin, bedenleri tükenmeden Ağustos ayında hangi tesettür markalarda indirim var göz atalım.

Kayra 2019 Yaz Tesettür Elbise

Kayra’da Yüzde 50 İndirim Var

2019 ilkbahar – yaz sezonunda tesettürlü kadının gönlünü çelen Kayra’da yüzde 50 indirim başladı. Günlük giyimden abiye parçalara kadar geniş bir seçenek sunan markada, halen size uygun bedenler bulursanız kaçırmayın.

Nihan 2019 Yaz Tunik Pantolon

Nihan’da Yüzde 70 İndirim Fırsatı

Yaz sezonunda modern bir tavırla karşımıza çıkan Nihan, tasarımlarıyla tesettürlü kadına kendini yeniden sevdirdi. Yüzde 70’e varan indirim fırsatıyla ağustos ayına el sallayan marka, sizi alışverişe çağırıyor.

Armine 2019 Yaz Gömlek ve Etek

Armine’de Hem Yüzde 70 Hem Ekstra İndirimler

Yüzde 70 indirimin üstüne ekstra farklı indirimler de katan Armine, tesettürlü kadının alışveriş sepetini doldurmaya kararlı.

Eda Atalay 2019 Yaz Elbise

Eda Atalay’da YeşilTopuklar’a Özel Yüzde 50 İndirim

Modest giyim dünyasının en yenilikçi markalarından biri olan Eda Atalay‘da Ağustos ayı ile birlikte indirim oranı yüzde 25’leri buluyor. Markanın birbirinden şık ve özgün ürünlerini alışveriş sitemizden satın aldığınızda ise bu oran yüzde 50’ye ulaşıyor.

Kadriye Baştürk Oversize Uzun Gömlek

Kadriye Baştürk’te Yüzde 25’lik İndirim

Günlük hayatın joker parçalarını barındıran Kadriye Baştürk, yüzde 25’lik indirimle Ağustos ayına giriş yapıyor. Sezon boyu gözünüze kestirdiğiniz parçaları, şimdi dolaplara ekleme zamanı.

HE-QA Fermuar Detaylı Takım

He-Qa’da İndirim Furyasına Katılanlardan

Esra Keskin Demir tasarımı olan He-Qa marka ürünler, alışveriş sitemizde yüzde 10 ila 30 arasında bir düşüşle indirim furyasına katılıyor. Bazı ürünlerin yeniden güncellenmesi alışveriş için geç kalanların yüzünü güldürüyor.

Qooq Store 2019 Yaz Çizgili İkili Takım

Qooq Store’da Yüzde 30 Yaz Fırsatı

Yeni sezonda konforlu ve cool parçalarıyla kendini iyiden iyiye sevdiren Qooq Store’da da indirim başladı. Yüzde 30’luk yaz fırsatıyla farklı tasarımlara cep yakmayan fiyatlarıyla kavuşabilirsiniz.

Vesna Design 2019 Yaz Gömlek

Vesna’da Büyük Sezon İndirimi

Büyük sezon indirimine başlayan markalaran biri de Vesna Desing. Gömlekleri, etekleri ve trençkotlarıyla romantik tavırlar sunan Vesna’da joker parçaları uygun fiyata bulabilirsiniz.

Noi Triko Desenli Elbise

Noi Triko’da Büyük Yaz İndirimi

İkonik tasarımları ve kaliteli kumaşlarıyla farkını ortaya koyan Noi Triko’da büyük yaz indirimi başladı. Günlük giyimin konforlu parçalarının yanı sıra ofis giyiminde imdada yetişecek ceketlerin fiyatı düşmüşken listeye eklemeli.

Arzen 2019 Yaz Beli Lastikli Şifon Piliseli Etek

Arzen’de İndirim Rüzgarı Hız Kesmiyor

Arzen giyimde açılışa özel yüzde 40 indirim tüm hızıyla devam ediyor. Sınırlı stoklara sahip ürünlere alışveriş sitemizden bir tıkla sahip olabilirsiniz.

Touche Prive 2019 Yaz Tunik

Touche Prive’da Yüzde 70’e Varan İndirim

Konforlu ve şık görünümleri özgür kesimlerle buluşturan Touche Prive’da yüzde 70’e varan çılgın bir indirim var. Bedenleri hızla tükenen markada hem sonbaharda hem gelecek yaz kullanabileceğiniz yatırımlık birçok seçenek yer alıyor.

Kuaybe Gider Etek ve Elbise

Kuaybe Gider’de İndirim Devam Ediyor

Bayrama yüzde 50 indirimle merhaba diyen Kuaybe Gider’de fırsat devam ediyor. Sezon boyunca gözünüze kestirdiğiniz o parçaları şimdi yarı yarıya düşen fiyatlarıyla dolaplara ekleme zamanı.

Kevser Sarıoğlu 2019 Yaz İkili Takım

Kevser Sarıoğlu Yüzde 20 İndirim Fırsatı

Yaz boyunca kapsül koleksiyonlarla karşımıza çıkan Kevser Sarıoğlu’nda yüzde 20 indirim fırsatı var. Markanın seçili ürünlerinde uyguladığı indirimli parçalara bir göz atmalısınız.

Kübra Biriktir 2019 Yaz Tunik Pantolon Takım

Kübra Biriktir’in Seçili Ürünlerinde İndirim Var

Alışveriş sitemizden ulaşabileceğiniz markalardan biri olan Kübra Biriktir’de seçili ürünlerde yüzde 30’lara varan indirimler devam ediyor. Dolabınızda olması gereken parçalara bir tıkla ulaşın.

Puane İkili ve Üçlü Takım

Online Alışverişte İndirimler Hiç Bitmez!

Alışveriş sitemizde yalnız Ağustos ayında değil yılın her döneminde indirimli ürünler bulmanız mümkün. Bunun için bizi takip etmeye devam edin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir