Ağustos Ayına Özel 3 Farklı Hafta Sonu Kombini

Ağustos Ayına Özel 3 Farklı Hafta Sonu Kombini

Mango Tesettür Giyim Modelleri

Şehirde yaz sıcakları etkisini arttırarak devam ederken hem şehir ritmine ayak uyduracak hem de yaz sıcaklarında konfor alanınızı genişletecek stil tüyoları ve 3 farklı tesettür hafta sonu kombini

Hem canlı renk ve desenlerin hakim olduğu hem de minimalliğin varlığını koruduğu görünümler, bizlere aynı zamanda ilham kaynağı oluyor. İşte, 2022 ağustos ayının en trend hafta sonu kombinleri ve sokak stilleri.

Bohem Tesettür Kombin

Mango Tulum
Mango Tişört
Mango Çanta
Mango Sandalet
Normcore Şal
Samsung Akıllı Saat

Hafta sonu nereye gideceğinize göre kombin yapmak birinci doğru adımsa her neresi olursa olsun konforlu parçalara yönelmek ikinci doğru adım olacaktır. Bu yüzden şimdi eğer yolunuz sinema, müze ya da kütüphane gibi kültürel bir rotaya çıkıyorsa yaz tulumlarını deneyebilirsiniz. Konfor alanını genişletmek için sandaletler kombinin tamamlayıcısı olabilir.

Tesettür Hafta Sonu Kombini

Mango Bluz
Mango Pantolon
Mango Çanta
Mango Ayakkabı
Mango Şal

Bazı parçaları öyle çok seversiniz ki rotanız neresi olursa olsun üzernizde onu görmek istersiniz. İşte Mango 2022 yaz koleksiyonundan seçtiğimiz İsviçre işlemeli pamuklu bluz da bizim için öyle. Bu bluzu keten pantolon ve pamuklu shopper çantalarla tamamlayın.

Tesettür Hafta Sonu Kombini

Mango Gömlek
Mango Pantolon
Mango Çanta
Mango Sandalet
Normcore Şal

Biraz daha dinamik bir hafta sonu stili için çizgilerin keskin duruşundan yararlanabilirsiniz. Mango 2022 yaz koleksiyonundan seçtiğimiz kırmızı-beyaz çizgili gömleği salaş pantolon eteklerle kombinleyin. Konfor alanını genişletmek için ihtiyacınız olan diğer parçalar beyaz terlikler ve hasır bir çanta!

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir