AdL 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

AdL 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

AdL 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Sonbahar ve kış mevsiminin soğuk günlerinde gardırobu açtığımızda elimiz ilk triko ve kabanlara gidiyor. Birçok koleksiyonun ürünlerinde kaban, triko, yün kaşmir hırka ve ceketlere oldukça yer veriliyor. adL 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonunda soğuk havaları sıcacık parçalarla geçirmenizi sağlayacak gibi gözüküyor.

Kadifeler, danteller, kürkler; ekose ve renk blokları, farklı kalıplarla bir araya gelerek koleksiyonda dikkatleri çekiyor. Ayrıca kış modasını yakalayabileceğiniz triko ve kabanlara ayrı bir yer ayrılıyor.

Sonbaharın serin günlerini geçirebileceğiniz zamansız parçalardan olan yelekler, iş hayatınıza şıklık katarken günlük yaşam için de rahatlık sağlayacak gibi gözüküyor. Farklı tarzları ve farklı kadınları bir araya getiren adL’nin yeni koleksiyonuna göz atıyoruz.

AdL 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Maskülen Moda Devam Ediyor

Maskülen şıklık sunan parçaları, adL 2015/2016 Sonbahar Kış Koleksiyonunda bulmanız mümkün.

adL yeni sezonda Cengiz Abazoğlu ile beraber farklı tasarımlara imza atıyor. Lookbookunda karşımıza çıkan maskülen detaylarla beraber kürk yakalar da ön planda.

AdL 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Desenli Şifon Gömlek Elbiseler

Koleksiyonunda öne çıkan triko, palto ve kabanların yanı sıra gömlek elbiseler, ölçülü giyinen kadınlara da hitap ediyor.

Koleksiyonda yer alan zamansız parçaları gardırobunuza ekleyerek modası geçmeyen klasik tarzlarla çaba harcamadan zarif ve şık görünebilirsiniz.

AdL 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yeşil Renginin Hakimiyeti

Kış aylarında soğuyan havalarla beraber koyu renkli parçaları tercih ederiz ancak adL yeni sezon ürünlerinde bunu tersine çevirecek parçaları bulabilirsiniz ya da koyu renklerdeki bu parçaları farklı kullanımlarla yeni bir stil oluşturabilirsiniz.

Enerjinizi yükseltecek özgün çizgiler, dinamik tasarımlar, geometrik formlar, renk blokları kullanılmış tasarımlarla elegan görünüm yakalayabilirsiniz.

Romantik pastel tonların da yer aldığı koleksiyonda, kabanlardaki pudra rengine eşlik eden soft tonlarla şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Özellikle yeşilin farklı tonlarının bir araya geldiği koleksiyonda yağ yeşili, yeleklerden kabanlara birçok modelde göze çarpıyor.

AdL 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Ekose Etkisi Vitrinlerde

İskoç esintili ekoseler 2016 koleksiyonlarının birçoğunda kendini gösteriyor. Vitrinlerde sıkça karşılaşacağınız bu desen, adL’nin yeni koleksiyonunda da birçok tasarımda yer alıyor.

Ekose ceketler, yelekler, pantolon ve kabanlar özellikle iş kadınlarının klasik görünümünü tamamlayarak güzel bir kombin oluşturabilir.

Ekosenin spor kullanımını da görebileceğiniz kabanlar, farklı desenlerle de karşımıza çıkıyor.

AdL 2015-2016 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Her Tarza Uygun Kaban Çeşitleri

adL 2015-16 Sonbahar Kış Koleksiyonunda her zamanki gibi kabanları ön planda tutuyor. Hemen hemen her tarza uygun bulabileceğiniz tasarımlar yer alıyor.

Düz sade tasarımlar renk alternatifleriyle yer alırken, ekose, kazayağı, puantiye detayları, farklı geometrik desenler ve floral desenler de kullanılıyor.

Kışın soğuk günlerini farklı tarz kabanlarla geçirmek isteyenler adL’nin yeni koleksiyonuna göz atmalı.

adL 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir