Accort 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Accort 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Accord Giyim Tesettür Panço Modelleri

Accort Giyim: Sezonun En Minimali

Yavaş yavaş Accort ismine alışsanız iyi olur çünkü o dev marka şimdilerde herkesin kalbinde yer buluyor. Yeniliğe yeni bir bakış sunan Accort 2015-2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu çarpıcı kesimlerle modern bir görünüm sergiliyor.

Accord Kap ve Panço Modelleri

Accort 2015-2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘nda feminen detaylar minimal çizgilerle buluşuyor. Yenilikçi koleksiyonuyla sezonun en dikkat çeken markalarından olan Accort‘un renk paletinde ise soğuk kış sezonunda ‘hayır‘ diyemeyeceğiniz tonlar hakim.

Accort’la Bu Kış Daha da Özgürüz!

Anı yaşayan, özgür ve rahat bir kadın imajı çizen Accort Giyim‘in minimal stilden ilham alan parçaları arasında neler yok ki! Accort 2015-2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu adeta metropol kadınının gardırobunu zenginleştirmek için hazırlanmış.

Accord Tesettür Giyim 2016

Siz de bizim gibi yumuşak devetüyü, sütlü  kahve, duman  tonları, antrasit, bordo ve kobalt mavi renklerini seviyorsanız bu konseptte gardırobunuza uygun pek çok parça bulabilirsiniz. Ayrıca deri ve kürk detaylarının görüldüğü parçalar bu kış gardıropları daha da özgürleştiriyor.

Accord Tesettür Kaban ve Manto Modelleri

Yeniliğe Yeni Bir Bakış

Cemre Grup bünyesinde 2000 yılında faaliyete geçen, çarpıcı ve yenilikçi tasarımlarıyla hazır giyim sektöründe “ben de varım” diyen Accort Giyim her yeni sezonda şehirli kadının gardırobunda kendine yer buluyor. Şehirli bir stil oluşturan Accort koleksiyonlarında değişmeyen tek şey ise kalite! En kaliteli ürünleri ile geleceğin modasını oluşturan Accort Giyim, sektörün başarılı ve yenilikçi markalarından biri.

Accord Tesettür Takım Modelleri 2016

Türkiye genelinde 21 farklı mağazasının yanı sıra dijitalde www.accort.com.tr online alışveriş sitesiyle de modayı yakından takip etmek isteyen müşterilerine teknolojinin en son versiyonlarıyla hizmet sunuyor.

Accord Tesettür Tunik Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir