Abiyelerde Kuğu Zarafeti

Abiyelerde Kuğu Zarafeti

Avanna 2015 Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Yaklaşan davetlere hazırlıklı mısınız? Henüz kıyafet seçimiyle ilgili aklınızda bir fikir yoksa 2015 abiye trendleri size ilham verebilir.

2015 ilkbahar yaz davet elbiselerinde zarafet ön planda! Gösterişli kıyafetlerin çoktan tarihin tozlu sayfalarında kaldığını söylemeliyiz. Çünkü şimdilerde konumuz zarafet…

Valentino Elbise Modelleri

Eksiksiz Zarafet

Tüller, organzeler, işlemeler ve tüm bu detaylara rağmen zarafet…

Tesettür Abiye Elbise Kombinleri 2015

  • Elbise: Temperley London

Davetlere özenle hazırlanan zarif kadının yeni sezonda kendisine hacimli tuvaletler kadar, akıcı kumaşlardan asil siluetleri de yakıştıracak.

Senin Rengin Hangisi?

Bele oturan bir elbise ve birbirine kusursuz uyan aksesuarlar. Tek kullanacağınız bir kolyeyle tamamlayabileceğiniz bu kombinasyon sizi kuğu görünümünden bir adım daha öteye taşıyacak.

Tesettür Abiye Elbise Kombinleri 2015

  • Elbise: Monique Lhuillier

Pudra rengi, ekru, nil yeşili ve lacivert sezonun dikkat çeken renkleri arasında yer alıyor. Sarı tonları, beyaz ve mürdüm ise onları takip eden renklerden bazıları.

Detay Şıklığı

Tesettür abiye kıyafetlerinde kuğu gibi bir görünüm için uçuş uçuş kumaşları tercih edebilirsiniz. Kol detayları ise bu stili ayağa kaldıran en önemli detay.

Tesettür Abiye Elbise Kombinleri 2015

  • Elbise: Badgley Mischka

Ayakkabı olarak ince topuklu sandalet ya da zarif stiletto tercih edebilirsiniz. Minik portföy çantalar ise bu özel günde size eşlik edecek en nadide ayrıntı.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *