Abiyede Işıltıyı Sevenlere Özel Bir Kombin

Abiyede Işıltıyı Sevenlere Özel Bir Kombin

Abiyede Işıltıyı Sevenlere Özel Bir Kombin

Abiye modeller özel günlerin, özel davetlerin elbiseleridir. Işıltılı gecelerin, ışıltılı kıyafeti. Bu tür kıyafetlerle oluşturulan kombinler özel itinalar gerektirir. Zaten elbise kesim, model olarak bir şatafat çizgisinde duruyorsa eğer, oluşturulacak kombinlerde kullanılacak parçalar da ona uyum gösterecek nitelikte olmalıdır. Yakasız, düğmesiz bolero tarzında gibi özel bir ceket. Bez ve komple işlemeli bir doku ile bir değer. Böyle bir cekete şık ışıltılı, zarif bir yazlık ayakkabı ile kombin oluşturabiliyoruz.

Baskın bir kiremit rengi çanta dikkat çekicidir. Zarif bir eşarp ya da ipek bir şal böyle bir kıyafeti dengeleyecek bir değerdir. Bütün unsurlar elbisenin yapısı ve oluşturduğu imajla ilgilidir. Onun için bir bileziğin, bir yüzüğün ve takılan takıların, oluşturduğu ambians genel olarak duygusal ve düşünsel lisanın dışa yansımasıdır.

Güzel ve özel günler için, farklı konseptlerde tesettür abiye elbiselerimiz olmalıdır. Bu elbiselerimize uygun kombin edebileceğimiz parçalarımız da özel ve güzel olmalıdır. Kendi ruh dünyamızı doğru ve iyi yansıtabilecek kombinlerimizi kendimiz yapabilmeliyiz. Kendimizi en çok kendimiz tanımlayabiliriz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

“Abiyede Işıltıyı Sevenlere Özel Bir Kombin” için bir cevap

  1. neriman dedi ki:

    bu ceket ve elbiseyi nasıl alabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir