Tesettür Abiye Pardesüler

Tesettür Abiye Pardesüler

Tesettür Abiye Pardesüler Nerede Ne Zaman Kullanılmalı?

Tesettür Abiye elbise, etek, ceket gibi ürünlerin yanı sıra tesettürlü bayanlar tesettür abiye pardesüleri de tercih ediyorlar.

Tesettür abiye pardesüler günlük yaşamda kullanılan sade modellerden biraz farklı. Günlük yaşamda dış mekanlarda tesettürlü bayanların tercih ettiği pardesüler; sade, dökümlü, pastel tonlara hakim renklerden kullanılırken, abiye pardesüler kumaş olarak biraz daha ışıltılı modeller olarak akla geliyor.

Bayanlar arasında özel gün ve gecelerde hem rahat hem şık olmak isteyen bayanların tercihi abiye pardesüden yana oluyor.

Tesettürlü bayanlar abiye pardesüleri düğün ve davetlerde tercih ediyor. Dış giyim olarak abiye pardesüler tercih edilmiyor.

Abiye Pardesü Nedir?

Abiye pardesü kumaşı diğer pardesülere nazaran daha nazik kumaşlar olan; ipek, ipek şantuk, tafta ya da işlemeli kumaşlardan tercih edilebiliyor. Modeller genellikle fazla karmaşık olmuyor ve kumaşın yalınlığı ön planda turuluyor.

Ünlü Markalardan Abiye Pardesü Örnekleri

Dünyaca ünlü bir çok markanın 2011 koleksiyonlarında bulunan pardesü modellerini sizler için inceledik. Sizlere önerimiz, kesimleri ve modelleri açısından oldukça şık olan bu pardesülerin boylarında biraz oynama yaparak daha uzun hale getirmenizde fayda var.

Fotoğraflar: Christian Dior, Armani Prive

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir