Abiye Kıyafetlerde Kırmızı Şıklığı

Abiye Kıyafetlerde Kırmızı Şıklığı

Kırmızı Renkli Abiye Kombin

Abiye kıyafetlerimizi özenli seçeriz. Kendi tarzımıza ve vücut yapımıza göre tercihimizi, en uygun abiye elbiselerden yana kullanırız. Abiye seçimlerimizde ağırlıkta ışıltılı ve işlemeli şık tasarımları seçerken, daha sade ve ufak detaylarla işlemesi olan zarif tasarımları da tercih edebiliriz. Uzak bir akrabamızın özel bir gecesinde, sade ama şık olmak için bu tarz abiye elbiseler gardıroplarımızda yer almalıdır. Size böyle bir elbiseyi tercih ederek, bugünkü kombinimizde kullandık.

Kırmızı rengin cazibesi herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir. Kırmızı rengi zaman zaman iddialı bulsakta özel gecelerde aklımız hep kırmızıdan yana gider. Kombinimizdeki elbisemizin işlemeli yaka detayı dikkat çekerken modelin kullanışlı olması da biz hanımlar için önemli bir ayrıntıdır. Daha bol ve rahat kıyafetlerin içinde kendimizi daha iyi hissederiz. Böyle bir abiye elbiseyi hanım hanıma özel gecelerinizde kullanabilirsiniz.

Çanta ve ayakkabı seçimimizi kırmızıdan yana kullandık. Ama isterseniz ekrudan ya da beyazdan yana bir renkte tercih edebilirsiniz. Işıltılı aksesuarları böyle bir kombinde kullanmalıyız. Sade bir kıyafet olan bu abiye elbiseyi ışıltı aksesuarlarla hareketli hala getirebiliriz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

“Abiye Kıyafetlerde Kırmızı Şıklığı” için bir cevap

  1. […] gömlekleri ya da elbiseleri tercih edebilirsiniz. Düz renk eteklerinizin üzerine en kolay kombinlenebilen desenli kırmızı bir gömlek, bu sezon gardıroplarınızda muhakkak […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir