7İklim 2014 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri

7İklim 2014 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri

7iklim Pardesü Modelleri

7 İklim hanımefendilerin stil ihtiyacını karşılayan, kendine özgü kreatif anlayışı olan ve bunu koleksiyonlarına yansıtan tesettür markaları arasında gelmektedir. Ülkemizde tesettür anlayışını temsil eden birçok marka olmasına rağmen, kendi özgün tasarımlarıyla 7 iklim, 2013-2014 Sonbahar Kış sezonunda beğenilen markalar arasında yerini aldı.

7iklim Pardesü Modelleri

Dış giyim tercihlerimizde pardesüler ve trençkotlar öncelikli kıyafetlerimiz arasında gelmektedir. Pardesüler, kaplar ve elbiseler 7 İklim koleksiyonunda farklı birçok modelde karşımıza çıkıyor. Sezonun ruhunu yansıtan minimal formlardaki tasarımlar, bizim en çok beğendiklerimiz arasında yer almakta.

Spor ya da klasik model seçeneklerinde zengin bir alternatif sunan marka, özellikle renk çeşitliliği ve kumaş kalitesiyle hanımlara alternatif olabilecek tesettür giyim firmaları arasında yer almaktadır. Koleksiyonda özellikle iki renk seçenekleri ile oluşturulan pardesü modelleri, sezonun trendleri arasında gelmektedir.

7iklim Pardesü Modelleri

7 İklim koleksiyonunda düz klasik yakalar olmakla birlikte, asimetrik yakalar, kruvaze ve kurdeleli düğmeler, pileler hepsi titizlikle işlenerek tasarımların ruhunu yansıtmakta. Fantezi modellerde abartıya kaçılmadan, biraz klasik ve neoklasik, biraz modern bir tarz karışımı olan koleksiyon, hanımlar için dikkate almaya değer.

Koleksiyonda genç hanımefendilerin daha çok tercih ettikleri kreasyon ve modellerin çokluğu dikkat çekiyor. Sizin de mutlaka beğendiğiniz bir model bulunacaktır.

7 İklim pardesü modellerini 149,90 TL‘den başlayan fiyatlarla E-Tesettur.com.tr‘den satın alabilirsiniz.

Daha fazla model görmek için resimlerin üzerine tıklayabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir