70’lerin Esintisi Gucci 2015 Pre-Fall Koleksiyonunda

70’lerin Esintisi Gucci 2015 Pre-Fall Koleksiyonunda

Gucci 2015 Pre-Fall Koleksiyonu

Dünyaca ünlü moda tasarımcıları ve markalar sadece ilkbahar-yaz, sonbahar-kış defilelerini çıkarmakla kalmayıp, bu koleksiyonlardan önce Pre-Fall adında ara koleksiyonlar hazırlıyorlar.

Gucci’nin 2015 Pre-Fall  yani, ilkbahar öncesi hazırlanan koleksiyonunu inceleyeceğiz. Koleksiyonun tamamına hakim olan 70’ler maskülen adımlarla daha da dikkat çekici hale gelmiş. Gelin hep beraber maskülen adımları takip edelim.

Gucci 2015 Pre-Fall Koleksiyonu

Maskülen Tavır

2015 kış koleksiyonlarında gördüğümüz desenli trikolar Gucci’nin Pre-Fall koleksiyonunda da oldukça fazla gördüğümğüz ürünlerdir. Bilekte biten dar paça ve boru paça pantolonları 2014’de olduğu gibi bu sene de trend olan parçalar arasında. Bu pantolonların üzerinde kullanılan oduncu gömlekleri desenli trikolar ile birleştirilerek maskülen tavır sergilendiğini görüyoruz.

Gucci 2015 Pre-Fall Koleksiyonu

Kısa Ceketler ve Dar Paça Pantolonlar

Kullanılan diğer ürünlerden biride kısa maskülen ceketler ve kumaş pantolonlardır. Bu senenin kış sezonunda kullanılan kürk yakaları, kısa ceketlerin yakalarında da görmekteyiz. Dar paça pantolonlar her sezon olduğu gibi bu sezonda da sıkça görülen parçalardan.

Gucci 2015 Pre-Fall Koleksiyonu

Kısa Kürkler ve Kürk Yakalar

Kürkleri; bütün dünya markalarının 2014-2015 kış koleksiyonlarının hit parçaları olarak görmüştük. Gucci’nin bahara hazırlanırken yaptığı bu koleksiyonda da kürkleri ve kürk yakaları sıklıkla görüyoruz. Tek renk yerine desenli ya da iki renk kullandığı bu kürkler ile sezona damgasını vuruyor. Özellikle taba renkte kullanılan bu kürkler her renk ile rahatlıkla kombinlenebilir.

Gucci 2015 Pre-Fall Koleksiyonu

Kızıl Kahve Büyüsü

Büyük dünya markası olan Gucci’nin koleksiyonun da kullandığı iki ana renk, kızıl kahve ve koyu bir turkuaz olmuştur. Bütün koleksiyona hakim olan kızıl kahve bu kış en trend renklerden seçilmiştir. Anlaşılan ilkbahara geçişte de kızıl kahveyi 2015 trend renkleri arasına alabiliriz. Kızıl kahvenin yanına kullandığı bu güzel turkuazın da kızıl kahveye ne kadar yakıştığını görmekteyiz.

Siz de trendlere ayak uyduruyorsanız, kızıl kahve bir trençkot alarak bahara bir adım atmış olabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir