5 Zamansız Kombin Önerisi

5 Zamansız Kombin Önerisi

2017 Tesettür Etek ve Elbise Modelleri

Zamansız, ikonik ve bir o kadar modern kombinlerin peşinden koşmaya ne dersiniz. Tedavülden hiçbir zaman kalkmayan modeller, kurtarıcı tasarımlar, anahtar parçalarla zamansız stillere imza atmanın tam zamanı.

2017 Tesettür Etek ve Elbise Modelleri

Yazın sıcak havalarında -zaman mekan ayrımı yapmaksızın- ilham kaynağınız olacak 5 farklı tesettür kombin önerimiz var!

Yeni Tesettür Kombin Önerileri

Zıt Kutupların Birleşimi

Elegan görünmenin zamanı olmaz. Gündüzden geceye çabasız şıklığı yakalayabileceğiniz parçalarla farklı stili birleştirin. Sportif ama klasik, maskülen ama feminen. Zıt gibi görünen ancak güçlü karakteri yansıtacak bu duruşlar sezonun cool havasını yansıtıyor. Klasik kesim bir pantolon, beyaz bol kesim maskülen bir gömlek, sneaker ve sırt çantası. Her stili yansıtan ayrı parçaları, renk uyumu içinde kombinde bir araya getirin.

Yeni Tesettür Kombin Önerileri

Zamansızlığın Kahramanı Monokrom

Siyah ve beyazın muhteşen uyumuyla ortaya çıkan monokrom stil, gününü dolu dolu yaşayan kadına kolaylık sağlıyor. Gündüz klasik olmanın yanında rahat, gece şık olmakla beraber ikonik. Nasıl mı? Sezonun trendi, neredeyse etek görünümündeki bol pantolon bluz takımlarıyla. Siyah bol pantolon, beyaz bol tunik. Üçüncü bir renk katabilir ya da muhteşem ikiliyle tamamlayabilirsiniz. Gündüz spor ayakkabı, gece şık bir topukluyla her şey tamam.

Yeni Tesettür Kombin Önerileri

Bohem Stil Herkese İyi Gelecek

Bohem stillerin hiçbir zaman yeri, mekanı yoktur. Modaya karşı umursamaz tavrıyla da özgür ruhu çağrıştıran bu stile hepimizin biraz ihtiyacı var. Bu hali de en iyi eteklerle, şile bezi ya da keten bluzlarla, etnik detaylı, nakış işlemeli tasarımlarla yansıtın. Biraz beyaz, biraz sıcak biraz soğuk kahve tonları. Sandaletlerin rahatlığını da kullanmayı unutmayın.

Yeni Tesettür Kombin Önerileri

Çabasızlığın Şık Hali; Denim

Bir o kadar çabasız ama bir o kadar şık nasıl olunabilir, sorusunun cevabıdır, denim. Özellikle armalar, nakışlar, işlemeler ve farklı detaylarla hareketlenen parçalar, sadece bu sezon değil her sezon moda! Siz de kombininizde ister eteğinizi, ister tuniğinizi, ister elbisenizi incecik denimden seçin. Ancak muhakkak bir denim parçanın rahatlığını yaşayın. Her renkle şahane uyumunu keşfedin. Denimin sportifliğine ışıltılı aksesuar şıklığını katmayı da unutmayın.

Yeni Tesettür Kombin Önerileri

Elbise – Tunik Konforu

Neredeyse elbise boyundaki tunikler tesettürlü kadının rahatlığı için biçilmiş tasarımlar diyebiliriz. Konforundan asla şüphe ettirmeyen bu parçaların düz kesim, tek renk olanları asla tedavülden kalkmıyor, kalkmayacak. Kendi kadar sportif ve cool parçalarla bir araya getirmeyi de sakın unutmayın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir