5 Farklı Muhafazakar Kadın Stilinden Hangisi Sizi Yansıtıyor?

5 Farklı Muhafazakar Kadın Stilinden Hangisi Sizi Yansıtıyor?

2019 Tesettür Giyim Stilleri

Minimal, çabasız, cool, elegan ya da parizyen… Peki bu 5 farklı muhafazakar kadın stilinden hangisi sizi yansıtıyor?

Minimal & Dingin

Şıklığın yolu benim için sadelikten geçer diyorsanız, minimalist bir kadınsınız demektir. Baştan aşağı siyahı kullanmaktan aşağı çekinmezsiniz. Dolaplarınızda bu asil renkle rekabet kuracak diğer tonların hepsi de neredeyse nötr’dür. Dingin bir havayla oluşturduğunuz tesettür kombinlerde, birden çok ikonik detaya yer vermezseniz. Siyah bir elbiseyi kombinlerken bile ‘çok mu sade oldum’ tedirginliğine kapılmadan sadece gümüş ışıltılar ekleyerek stilinizi tamamlayabilirsiniz. Hafta sonuna bir mont bir sneaker sizin için yeterken ton sür ton akımıyla tarzınızı bir kere daha kanıtlayabilirsiniz.

Çizgili Basic Tişört ve Yağmurluk Kombini

Pratik & Çabasız

Dolapların önünde saatlerce vakit geçirmek hiç bana göre değil, ama elime geçen her parçayla da tarzımı yansıtırım diyorsanız tam anlamıyla pratik bir kadınsınız. Kombinleriniz çabasız olmasına rağmen asla vasat görünmezseniz. Bunun en önemli sebebi de dolaplarınızın anahtar parçalarla dolu olmasıdır. Çizgili bir tişört bir de trençkot sizin havalı görünmeniz için yeterlidir. Ayakkabı ve çantalarınızın ikonik olmasına da özen gösterirsiniz. Çünkü sizi şıklığa en kolay yolla götüren bu ikililerdir.

Oversize ve Salaş Tesettür Kombinler

Cool & Konforlu

Modanın yeni stil kodlarını sportif tavırlarıyla yazan cool kadınlar burada mı? Koleksiyonların en konforlu parçalarıyla kusursuz eşleşmeler yakalamak tam da size göre. Son zamanların en rahat akımı ‘oversize’ trendi şüphesiz dolaplarınızı doldurdu. Geniş kalıplarıyla cool’luğun sembolü olan dış giyim parçalarının yanı sıra kazaklar ve hatta etek bolluğuna ulaşan pantolonları kombinlemek sizden sorulur. Ayakkabı raflarınızda ise sneaker’ların her hali, çanta seçimlerindeyse küçük omuz ve bel çantaları çoktan yerini almış olmalı.

Kırmızı Elbise Kombinleri

Elegan & Romantik

Romantik renkleri ve detayları kullanırken dozunu asla kaçırmam diyen elegan kadınlar, kendilerine neyin yakıştığını çok iyi biliyor. Soft renklerin hakimiyetindeki dolaplarınızda dantel, fiyonk, fırfır ve çiçek desenli tasarımlar asla eksik olmaz. Retro stilin kodları yazılırken sizi en iyi yansıtan parçaları da alışveriş listelerinize eklersiniz. Belki bir fötr şapka belki de karpuz kollu pudra kemerli bir elbise, belki de bugün de biraz ‘iddia’ dediğiniz günde kloş kırmızı bir elbise…

Parizyen Kadın Stili

Parizyen & Özenli

Ton sür ton trendini kullanır, ekoseyi sever, trençkotları baş role alırım diyorsanız tam bir parizyen kadınısınız. Kimi zaman konforlu kimi zaman gösterişli ama her zaman özenlisiniz. İkonik bir havada görünmek size göre. Aynı renk tonlarıyla eşleşmeler yakalamak, zarif ayakkabılara yönelmek, en sportif kombine bile iddialı bir parça eklemekte üstünüze yoktur. Beyazı çok sever, kahve tonlarını baş tacı edersiniz. Sizin en sportif halinizde bile asil bir duruş, sıra dışı bir detay mutlaka vardır. Stilettolar, el çantaları ve zarif aksesuarları kullanmaktan da asla çekinmezsiniz.

Alışveriş sitemizi gördünüz mü?

Yeşiltopuklar, sezonun en trend ürünlerini bir arada topladığı alışveriş sitesi ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Tüm ürünler ve indirimler için şimdi alisveris.yesiltopuklar.com ‘a tıklayın!

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir