5 Farklı Kaban Rengi İle 5 Kombin

5 Farklı Kaban Rengi İle 5 Kombin

2020 Kışının En Güzel Kaban Renkleri ve Modelleri

Tesettürlü kadının stilinde dış giyimin önemi büyük. Sadece soğuk havayı sıcak bir iklime çevirmekle kalmayıp bir baş rol oyuncusuna dönüştüren parçalar, şıklığın temelini oluşturuyor. Kimi maksi boylarıyla havalı adımlar atmanıza yardımcı olurken kimi yumuşacık dokularıyla sarılma hissi uyandırıyor. Ama en çok da renkleriyle kendilerini sevdirmeyi başarıyorlar. Gelin siz de sezonun trendi kiremit kırmızıdan mevsimin cesuru beyazına kadar 5 farklı kaban rengi ile 5 kombin önerisinden ilham alın.

Betül Gedik: Kadriye Baştürk Beyaz Kaban Modelleri

Betül Gedik: Kabanlar – Kadriye Baştürk

Beyaz Kabanla Bembeyaz Bir Kombin

2020 kış sezonunda cesur beyazlar dış giyimde kendini gösteriyor. Yumuşacık dokularla tasarlanan kabanlar, tek başına bir kombinin yıldızını parlatıyor. Ve tabii yanına da kendi gibi saflığıyla sevilen beyazları ve nude renkleri alıyor. Beyaz pantolon, beyaz kazak, beyaz kaban ile buluşan krem rengi çizme ve şallara altın rengi aksesuarlar eşlik ediyor. Oldukça berrak ve temiz bir görünümle ‘elegan’ olmayı başaran bu kombin, stilinizi ayağa kaldıracak, aydınlık görünümüyle ruhunuza bile iyi gelecek.

Bihter Koç Hooop Store Siyah Uzun Kaban

Bihter Koç: Kaban – Hooop Store

Maksi Siyah Kabanın Ekürisi Deri Parçalar

Tesettürlü kadının kış dolabında maksi boy siyah oversize bir kaban olmazsa olmaz. Hem spor hem klasik olmaya yatkın bu parça, o kadar ikonik ki baş rolü kimselere kaptırmıyor. Bununla beraber sezonun yeni trendi deri pantolon ve etekleri de yardımcı oyuncu olarak yanına alıyor. Siyah kaban ve deri etek ikilisi, yine kendi gibi cool olan siyah kazak, siyah şal ve siyah postallar ile baştan aşağı karanlık ve güçlü bir görünüm sunuyor.

Betül Yıldırım Koupe Hardal Kaban

Betül Yıldırım: Kaban – Koupe

Kışın Enerji Dolu Hardal Kabanıyla Natürel Görünüm

Hardal renkli kaşe kabanlarla kış sezonunu aydınlatmak çok ama çok zevkli. Bu enerji dolu rengin dokulu parçalarda farklı bir duruşu var. Ya kadifeler ya trikolarla ya da bahsettiğimiz gibi kaşelerle kendini buluyor. Bir araya geldiği kiremit ve yeşil tonlarıyla da sıra dışı stil yakalamak isteyenlere imkan tanıyor. Hardal kabanı ister deve tüyü, bej gibi kıyafetlerle başta aşağı kombinleyip yeşil bir şalla eşleştirin isterseniz de iddianızı artırıp kiremit rengi bir elbiseyle kombinleyip kalan diğer parçaları siyah ya da nötr tonlardan seçin.

Kayra 2020 Kiremit Kaban

Kayra Kaban

Kiremit Kabanların Kahvelerle Oyunu

2020’ye merhaba derken soğuklar artıyor, kiremit rengi sıcaklığıyla tesettür kombinleri sarıp sarmalıyor. Özellikle dış giyim parçalarına yeni bir soluk getiren bu renk, şık görünümler için bire bir. Ofise ya da bir toplantıya, günlük şıklığa koşa koşa yardımcı olacak kiremit renkli kabanlar, özellikle kruvaze kesimlerle oversize duruşlarla havalanıyor. Kiremit kabanlar yanına illa ki natürel kahveleri istiyor. Acı kahveden tabaya, kremden ekruya birçok ton bu renkle yakın bir arkadaşlık kuruyor. Siz de baştan aşağı kahvelerle dolu bir kombinde sadece kabanınızı kiremit renginden seçerek hem trend hem şık bir stil yakalayabilirsiniz.

Şüheda Türkoğlu Kadriye Baştürk Mavi Kaban

Şüheda Türkoğlu: Kaban – Kadriye Baştürk

Mavi – Beyaz Bir Kış Ferahlığı

Masmavi kabanlar, kışın karamsar havasını ferah görünümleriyle kırıp geçiyor. Yağmura bulutu aldırış etmeden güneşten bir parça kopararak kombinleri eser bu alan mavi dokulu kabanlar, uzun boylarıyla geniş kesimleriyle ve bele dolanan kuşaklarıyla gündemde. Ve bu cool parçaya eşlik edense hiç şüphesiz topuklu uzun beyaz çizmeler. Yine beyaz bir kazak ve mavi şalla kombinleyeceğiniz görünümde, pembe bir çanta romantik havaya sokacaktır.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir