5 Adımda Yazlık Parçaları Sonbaharda Kullanma Sanatı

5 Adımda Yazlık Parçaları Sonbaharda Kullanma Sanatı

Tesettür Giyim 2016-2017 Modelleri

Sıcak yaz günlerinden serin sonbahara geçiş yaparken ‘ne giymeliyim‘ fikri sizi sıkıntıya sokabilir. Yazlık kıyafetleriniz güne uymaz, ancak çok da soğuk olmayan havada kafalar karışır. Sizler de yazlık kıyafetleri dolaplara kaldırmadan önce 5 adımda yazlık parçaları sonbaharda kullanma kılavuzumuza göz atın.

Tesettür Giyim Önerileri 2016-2017 Sonbahar Kış

1. İnce Gömlekleri Denimlerle Kullanın

İncecik gömlekleriniz ya da elbiseleriniz serin sonbahar akşamlarında üşütüyor olabilir. Bunun içinse ilk yöntem yine ince hırkalarla kombinlemek olacak. Bununla beraber hem cool görüntü vermek hem de sezona ayak uydurmak için denim gömlek – ceketleri kullanabilirsiniz.

Tesettür Giyim Önerileri 2016-2017 Sonbahar Kış

2. Yazlık Renklere Kontrast Uyum Ayarı

Yaz aylarında o çok sevdiğimiz açık renkler sonbahar hissini bir türlü veremiyor. Bebe mavi, toz pembe, sarı ve neon renklerle, koyu tonları birleştirerek mevsime geçişini sağlayabilirsiniz. Siyah, kahve gibi sonbahara uygun renkteki tasarımlarla bir araya getirebilir; yazlık renginizin en koyu tonunu seçerek kombin oluşturabilirsiniz. Açık sarılar, toz pembelerle bir araya gelebilecek siyahı, bebe maviyle yakışacak laciverti kullanın. Sezonun renklerini (bordo, koyu yeşil, toprak tonları…) yazlık renklere entegre ederek ortaya sonbahar modasına uygun stiller çıkarabilirsiniz.

Tesettür Giyim Önerileri 2016-2017 Sonbahar Kış

3. Kat Sayısını Arttırın

Sonbaharın en sevileni incecik, yumuşak trikoların vakti geldi. Yazlık her parçanızla trikolarınızı tanıştırın. Yazlık eteklerinizle triko bluzlarınızı kombinleyin. Ya da o çok sevdiğiniz incecik gömleğinizin üzerine trikonuzu giyin. Kat kat giyinme modasını yakalamak için, basic tişört, gömlek, triko üçlemesi hatta başka bir dış giyim parçasını bir araya getirebilirsiniz. Sezonun bu kombin trendini yakalarken ne giysem derdine de son verin.

Tesettür Giyim Önerileri 2016-2017 Sonbahar Kış

4. Ceket, Trençkot Sonbaharın Anahtarı

Bomber ceketler, deri parçalar, upuzun trençkotların şimdi tam vakti! Yazlık her parçanızın üzerine dış giyim ürünlerinden birini kullanın. Hem yazlık parçanızı kullanmanın keyifini yaşayın hem de serin sonbahara uyum sağlayın.

Tesettür Giyim Önerileri 2016-2017 Sonbahar Kış

5. Beyazları Monokrama Dönüştürün

Yazın en çok kullandığımız renklerden biri hiş şüphesiz beyaz parçalar. Sonbaharda beyaz giymekte zorlananlar içinse çok güzel bir önerimiz var. Monoktrom stilin yükselen halini keşfedin. Siyah – beyazın yüksek mertebe uyumunu yakalayın. Baştan aşağı bu iki renkle yapacağınız kombine sonbaharın modası olan üçüncü bir rengi ekleyin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir