4. Tesettür Giyim Fuarı Başlıyor!

4. Tesettür Giyim Fuarı Başlıyor!

4.-Tesettür-Giyim-Fuarı-2012-2013

4. Tesettür, Tesettür Giyimi ve Aksesurları İhtisas Fuarı

4. Tesettür Fuarı 13 – 16 Eylül 2012 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezinde yapılacak. Tesettür gelinlik ve tesettür abiye kıyafetlerin yoğun ilgi gördüğünü Tesettür Giyim Fuarında, 2012 trendleri yurt içi ve yurt dışından gelen talepler doğrultusunda öne çıkıyor…

Cemil İpekçi gibi ünlü modacıların da katıldığı ve tesettür gelinlik ve tesettür abiye modellerinin sergileneceği tesettür fuarına tesettür modasının tanınmış moda evleride katılacak. Tesettür Giyim Fuarı‘na yurt içi ziyaretçilerin yanı sıra yurt dışından çok yoğun bir şekilde ziyaret ediliyor.

ARMİNE  Giyim Yeni Kreasyonlarıyla Tesettür Fuarı’nda

Tesettür sektörünün Ülkemizin en büyük markalarından Armine Giyim Tesettür Fuarındaki yerini aldı. Armine Giyim çanta, eşarp, triko ve konfeksiyonlarında en yeni kreasyonlarıyla Tesettür Fuarı‘nda boy gösterecek.

İranlı Ünlü Modacı SUHEYL ABBASI Tesettür Fuar’ında

Tesettür Fuarında konuk ülke İRAN Tesettür Fuarında kurulacak İRAN ÜLKE PAVİLYONUNDA İranlı Modacıların yanı sıra Üreticilerde yer alacak.

Katılımcı firmaların sonbahar-kış kreasyonlarının sergileneceği fuarda yeni sezonun tüm tesettür giyim modellerini görebilirsiniz. Özellikle yurt dışı pazarının beğenisine sunulacak koleksiyonlar Müslüman ülkelerin olduğu kadar Avrupa ülkelerininde ilgisini çekiyor. Sezon açılışı ile birlikte yurt içi ve yurt dışı üretici ve alıcıları bir araya getirecek olan fuar; iş dünyasının profesyonellerini ve tesettür modasını yakından takip eden hedef kitleyi 13-16 Eylül 2012 ’de ağırlamaya hazırlanıyor.

Tesettür Fuarını YesilTopuklar.com’dan Takip Edin!

13 – 16 Eylül 2012 tarihleri arasında gerçekleşecek olan 4. Tesettür, Tesettür Giyimi ve Aksesurları İhtisas Fuarı‘ı ile ilgili bütün detayları ve bütün gelişmeleri bütün hızı ile sizlere aktaracağız.

4. Tesettür, Tesettür Giyimi ve Aksesurları İhtisas Fuarı‘na katılan ya da katılmayan herkes, artıları ve eksileriyle 4. Tesettür Giyim Fuarı‘nı yesiltopuklar.com dan takip edebilir…

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir