4 Farklı Kombin ile Şehirde Sonbahar Stilleri

4 Farklı Kombin ile Şehirde Sonbahar Stilleri

Genç Tesettür Giyim Stilleri 2016-2017

Yazın sıcağından sonbaharın serin havalarına geçerken özlemle beklenen tesettür kombinleri hazırlamanın tam vakti. Şehirli kadının hayatına entegre olacak sezon trendleriyle serin havaları karşılıyoruz.

Hareketli kesimlerle dinamizmi yaşamaya, sade tasarımlarla minimalist siluete kavuşmaya, romantik tonlarla baharı hissetmeye, gotik havayla gücünüzü ortaya koymaya hazır olun. Sonbaharda ilhamınız olacak 4 farklı tesettür kombin ile şehirde sonbahar stillerini keşfedin.

Tesettür 2016 - 2017 Sonbahar Kombinleri

Desenli Uzun Hırka: Twist

Sportif Sonbahar Stili

Yaz sezonunda zirve yapan sporcu stil, sonbaharda da hakimiyetini sürdürüyor. Beklenmedik parçalarla bir araya getirerek oluşturacağınız sportif siluetlerle bambaşka bir deneyime imza atın. Desenli uzun hırka ve siyah converse ikilisiyle, dinamik sonbahar kombini oluşturun. Alternatif sportif tesettür kombinler için ilham verecek kreatif fikirlere kulak verin.

Tesettür 2016 - 2017 Sonbahar Kombinleri

Natürel Kap: İpekyol

Natürel Tonlarda Minimalist Bahar

Sonbaharın natürel toprak tonları yeni sezonda da trend alarmı veriyor. Romantik stiller minimalist tonlarla hayat buluyor. Krem, bej, kahve ve grinin bir aradaki modern duruşu huzur veriyor. Siz de bu tonlardaki nubuk görünümlü kaplar ile birlikte baharlık botları kombinleyebilir, yine bu tonlarda çanta ve eşarplarla uyumu yakalayabilirsiniz. Doğanın tazeleyici hissini, oluşturduğunuz bu tesettür kombin ile muhakkak hissedeceksiniz.

Tesettür 2016 - 2017 Sonbahar Kombinleri

Kırmızı Hırka: Twist

Yumuşacık Dokularda Vazgeçilmez Hırkalar

Serin havaların stil formülü yumuşacık uzun hırkalar, kimi zaman desenli halleriyle kimi zaman sade tasarımlarla gücünü ortaya koyuyor. Yeni sezonda uzun hırkalardasıkça karşılacağımız desenleri şimdiden dolabınıza ekleyebilirsiniz. Sezonun yeni favorisi, en canlı haliyle adeta şov yapıyor. Sizde bu sonbaharda ister upuzun desenli hırkalarla kombininizi tamamlayın. Sezonun favorilerini de öne çıkan capcanlı renklerle tamamlayın. Asi bordolar, romantik pembe ve lilalar, zümrüt yeşili ve sıcak sarı tonları tercihiniz olmalı.

Tesettür 2016 - 2017 Sonbahar Kombinleri

Siyah Ceket: İpekyol

Romantik Gotik Stil

Sonbahar ve kış aylarında kendini daha da sevdiren siyahın asi, gotik hallerini çok özledik. Peki asiliğe romantiklik nasıl karışır? İşte sezonun en sevilecek yeni trendlerinden biri. Asi siyah romantik materyallerle buluşuyor ve ortaya romantik gotik çıkıyor. Işıltılı payetler, tüller, fırfırlı kesimlerle bambaşka bir stil bu sonbaharda sizi bekliyor.

Yorumlar

“4 Farklı Kombin ile Şehirde Sonbahar Stilleri” için bir cevap

  1. Meral dedi ki:

    Ürünlerinizi siparişi için ne bir link göremiyoruz yardımcı olabilirseniz lutfen acil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir