3 Farklı Stilde Ev Dekorasyon Önerisi

3 Farklı Stilde Ev Dekorasyon Önerisi

Koçtaş Oturma Grubu Dekorasyonu 2019

Koçtaş’ın, yaşam alanları için A’dan Z’ye ilham veren bütçe dostu güzel fikirleri Yaşayan Evler dergisinin merakla beklenen yeni sayısında okuyucularla buluştu. Sadece dijital platformdan ulaşılabilecek Yaşayan Evler dergisinin bu sayısında; dekorasyon, mobilya, bahçe, banyo, mutfak gibi yaşam alanlarının her noktası için ihtiyaç duyulan tüm çözüm önerileri yer alıyor. Yaşayan Evler Dergisi’ne koctas.com.tr’den, Koçtaş mobil uygulamasından ve Dergilik uygulamasından kolayca ulaşılabilir.

Yaşam Alanları İçin Güzel Fikirler

Koçtaş’ın, Yaşayan Evler dergisinin merakla beklenen yeni sayısı çıktı. Yaşam alanlarının her köşesi için ilham veren dekorasyon fikirleri ve en uygun bütçeli binlerce ürün seçeneğinin yer aldığı Yaşayan Evler Dergisi’ne Koctas.com.tr’den, Koçtaş mobil uygulamasından ve Dergilik uygulamasından ulaşılabiliyor.

3 Farklı Stilde Ev Dekorasyon Önerisi

Koçtaş ‘Yaşayan Evler’ dergisinin bu sayısında, evini güzelleştirmek isteyenler için Modern, Country ve Klasik stilde mobilya, aydınlatma, dekoratif obje, nevresim, perde, banyo aksesuarı, seramik, boya, duvar kâğıdı gibi dekorasyonla ilgili binlerce çeşit ürün seçeneği yer alıyor. Yaşam alanlarında küçük ya da büyük değişiklikler yapmak isteyenlere A’dan Z’ye dekorasyon önerileri bulunan dergide, 3 farklı stilde 3 farklı ev dekorasyonu, kullanılan tüm ürünler sergilenerek paylaşılıyor.

Koçtaş Genç Odası Dekorasyonu 2019

Müşterilerinin gereksinimlerini tek bir noktadan uygun fiyat ve tamamlayıcı hizmetlerle karşılayan Koçtaş, hem mağazalarında hem de dijital kanallarında hız ve kolaylığı bir arada deneyimleme ayrıcalığı sunuyor. Koçtaş’a özel üretilen kanepe ve sehpalara ek olarak daha fazla seçeneğe koctas.com.tr ve Koçtaş mobil uygulamasından ulaşılabilir.

Koçtaş Bebek Odası Dekorasyonu 2019

Yaşam alanlarına özel kişiselleştirilmiş öneriler ve faydalı bilgiler de Yaşayan Evler’in yeni sayısında Koçtaş müşterilerini bekliyor. Dergide binlerce ürün seçeneğinin yanı sıra güzel fikirlerin nasıl hayata geçirileceği ile ilgili ipuçlarının yer aldığı Youtube videoları izlenebilir ve Yaşayan Evler Blog yazıları okunabilir. İlham veren güzel fikirlerin yanı sıra, hem tasarruf ettiren hem de yaratıcılığı ortaya çıkaran ‘Kendin Yap’ videolarına da dergi üzerinde bulunan video ikonunu tıklayarak ulaşılabilir.

Koçtaş Yatak Odası Dekorasyonu

Evin Kalbi Yatak Odaları

Koçtaş, kullanışlı ve rahat bir yatak odası hayal edenler için onlarca yatak odası ve gardırop seçeneği sunuyor. Derginin yeni sayısında yataktan bebek karyolasına, aydınlatmadan nevresimlere kadar yetişkin, genç, çocuk ve bebek odaları için en ekonomik çözüm önerileri incelenebiliyor. Koçtaş’ın modüler gardırobu olan Nex ile istenilen model, renk ve ölçülerde yatak ve gardırop tasarlamak da çok kolay…

Koçtaş Dekoratif Kutu ve Duvar Saati Modelleri

Her Odaya Lazım Düzenleme Seçenekleri

Dergi, kitap, şal, takı, çocuk oyuncakları veya anahtarlıklar için evin her odasında kullanılabilecek dekoratif ve şık düzenleme kutuları; dokuma, hasır, kumaş ve ahşap gibi yüzlerce boyut ve seçenekleriyle Koçtaş’ta…

Koçtaş Bahçe ve Balkon Dekorasyonu 2019

4 Mevsim Bahçe Çözümleri

Koçtaş’ta yer alan bahçe ürünleriyle sadece ilkbahar ve yaz aylarında değil, her mevsimde bahçe, balkon ve kış bahçesi alanında ihtiyaç duyulacak tüm çözümler Koçtaş Yaşayan Evler dergisinde yer alıyor. Dergide dış mekan ve kış bahçesi mobilyalarından aksesuarlara, aydınlatmadan depolama ürünlerine, çiçeklerden raf sistemlerine kadar yüzlerce ürün bulunuyor.

Koçtaş Aydınlatma Modelleri 2019

Koçtaş, ilham veren önerileri, mağazalardan veya dijital platformlardan ulaşılan binlerce farklı ürün ve tamamlayıcı nakliye montaj ve Ustabilir hizmetleriyle yaşam alanlarına yenilik ve güzellik katmaya devam ediyor.

Koçtaş Banyo Dekorasyonu 2019

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir