3. Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivali 17 Nisan’da Sürprizlerle Geliyor!

3. Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivali 17 Nisan’da Sürprizlerle Geliyor!

Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivali

Ankara’nın en iyi markaları, seçkin butikleri, farklı sektörlerden kadınlara özel firmalar Ankara’nın öncü alışveriş festivalinde 3. kez Ankaralılarla buluşuyor. Daha önce 2017’nin Ekim ve Aralık ayında düzenlenen organizasyonda 75 fazla katılımcı firma ve onbinlerce ziyaretçi ile düzenlenen festivalin yeni adresi ise Next Level AVM

Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivali

Ankara Söğütözü‘nde bulunan Next Level AVM, şehrin en sıra dışı AVM’lerinde biri… 1500m2 alanda eşarp, aksesuar, takı, giyim, ayakkabı, çeyizlik ürünler, özel tasarım ürünler, abiyeler, anne-bebek ürünleri, kitap, parfüm koku ürünleri, ev yapımı doğal ürünlerin yanı sıra çocuklar için etkinlik ve hobi bölümleri, tatlı ve tuzlu ikramların yapılacağı festivalde, 17-18-19-20 Nisan‘da toplam 4 gün sürecek alışveriş ve eğlence dolu bir etkinliğe imza atılacak.

Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivali

Neden katılımcı olmalısınız?

Daha önce 75 katılımcı marka ile gerçekleşen ve 800.000TL‘lik ticaret hacmine ulaşan organizasyon butik, tasarımcı, üretici, marka ve marka adaylarının bir araya gelerek oluşturduğu, sosyal medya üzerinden alışveriş yapan kullanıcıların fiziki bir ortamda ürünlerle buluştuğu, onbinlerce ziyaretçinin alışveriş için akın ettiği bu alışveriş festivalinde yerinizi alarak satışlarınızı arttırabilir, marka veya firmanızı binlerce kişiye tanıtabilir, Ankara’nın söz sahibi firmalarıyla yan yana sunum ve satış gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivali

İndirimler, Workshoplar, Söyleşiler ve dahası…

Seçkin giyim markalarının stoklarla sınırlı indirimleri, ücretsiz seminerler, imza günleri, atölyeler ve workshopların bulunacağı, Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivali’nde 4 gün boyunca Ankaralılar hem alışveriş hem de eğlenceye doyacaklar.

Mini konser ve alışveriş yapanlara özel yapılacak çekilişlerle heyecanın katlanacağı organizasyon 17 Nisan saat 10:00 itibariyle Next Level AVM’de başlıyor.

Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivali

Ankara Alışveriş ve Yaşam Festivali’ne Ulaşım

Ücretsiz otoparkın bulunduğu AVM’ye Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulvarı No:3/C1 06520 Söğütözü-ANKARA adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir