3 Adımda Kendi Gardırobunu Tasarla

3 Adımda Kendi Gardırobunu Tasarla

Vivense Luna Nox Çıtalı Kapaklı Gardırop

Yeni odan için gardıroba mı ihtiyacın var? O halde doğru yerdesin. Vivense’ten ihtiyaçlarına ve zevkine yönelik tasarlayabileceğin Luna Nox Gardırop, birbirinden farklı kapak tasarımları, renk seçenekleri, iç aksesuarlarıyla odanın ve senin tarzına kolaylıkla adapte oluyor. Luna Nox ile 3 adımda kendi gardırobunu tasarlayabilirsin, çünkü bu odanın sahibi de mimarı da sensin! Peki ama nasıl?

Vivense‘ten işinizi kolaylaştıracak bu uygulama odan için ölçü olarak en uygun dolabı seçmende yardımcı olduğu gibi renk alternatifi de sunuyor. Sana da bu kolay adımları takip ederek hayal ettiğin dolaba sahip olmak kalıyor.

Vivense Luna Nox ile Kendi Dolabını Tasarla

Vivense Luna Nox Gardırop

Ölçünü Belirle

Odanın büyüklüğüne göre parça sayısını eksiltip çoğaltabileceğin bu sistemle işin kolay için rahat olsun. İhtiyaçlarına ve zevkine yönelik, ideal gardırobunu tasarlamaya başlamadan önce, gardırobunu konumlandırmak istediğin alanı zeminden tavana ve duvardan duvara ölçerek boyutların ne kadar olacağını belirle. 230cm yüksekliği, 45cm – 90cm’lik eni ve 57cm’lik köşe modülü ile ihtiyacın kadar tasarlamaya bu noktadan başla.

Vivense Kapak, Çekmece ve Kulp Seçimi

Kapakları Seç

İkinci adım da sıra kapak seçiminde; panjur, cam, ayna, ahşap ve dahası seçenekler arasında. Hem senin hem de odanın tarzına uyacak bir gardırop için birçok kapak arasından seçim yapmakta özgürsün. Hayalindeki dolabın bitmesine az kaldı.

Vivense Luna Nox Gardırop

Vivense Luna Nox Gardırop

Aksesuarlarla Tamamla

İşte son adım! Gardırobunda neler saklayacağını göz önünde bulundurarak, ihtiyacına yönelik iç düzenleyicilerini seç. Kaç tane çekmece, raf, pantolonluk, askı borusu istiyorsun, bunu belirle. Son olarak da farklı kulp seçenekleriyle gardırobunu kişiselleştir. Şimdi de yepyeni gardırobunda eksik olan kadın giyim ya da ayakkabıçanta için alışveriş sitemize göz at.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir