2023’nin Moda Rengi ‘Viva Magenta’ ile 3 Farklı Tesettür Kombin

2023’nin Moda Rengi ‘Viva Magenta’ ile 3 Farklı Tesettür Kombin

Eccolowoman Mont - Hülya Aslan

Pantone Renk Enstitüsü 2023 yılının rengini belirledi. 2023 yılının rengi tüm canlılığı ve enerjisiyle 18-1750 kodlu Viva Magenta oldu.

Pantone Color Institute 2023’ün rengi Viva Magenta rengini kökleri kırmızı ailesinden gelen ve yeni bir gücü temsil eden bir gölge olarak tanımlıyor. Her yıl merakla beklenen yılın renkleri bu yılda heyecan uyandırdı. Duyuruyla birlikte sektörlerin renk seçkisinde etkisini hemen göstermeye başladı. Böylelikle modadan dekorasyona birçok farklı alanda yılın renginin ilham veren etkisiyle yeni yıla balamış olduk.

Viva Magenta Ceket Kombini

Mango Ceket
Mango Palto
Mango Gömlek
Mango Etek
Mango Çanta
Mango Bot
Aker Eşarp

Viva Magenta Ne Demek?

Pantone Renk Enstitüsü’nün her yılın rengini seçen trend öngörüleri araştırma departmanı, bu yılki seçimlerinin, zamanın “asi” ruhunu ve pandeminin ardından artan, yaratıcı deneyimlere karşı duyulan ilgiyi yansıttığını söyledi. 2023’ün trend rengi ünvanına sahip Viva Magenta güç ve dinçlik ile dolu. Kökleri kırmızı ailesinin doğasından gelen ve güçten alırken cesur, korkusuz ve iyimser bir kutlama hissi uyandıran yanıyla da eden cıvıl cıvıl bir renk.

Viva Magenta Elbise Kombini

Mango Elbise
Mango Parka
Fabrika Eldiven
Mango Şemsiye
Mango Çanta
Mango Bot
Koton Şal

Viva Magenta’nın tanımı Pantone Renk Enstitüsü tarafından ise şöyle yorumlandı:“Alışılmadık bir zaman için alışılmadık bir ton”. 2022’de daha durağan renk tonları seçilirken, gelecek yıl sıkıntıları atlatan, kendimizi güçlü hissedeceğimiz günlerin habercisi olacak tek renk tonu yönünde tercih kullanılması sektörlere de olumlu bir hava kazandırmaya yetti.

Viva Magenta Kazak Kombini

Mango V Yaka Kazak
Mango Kapitone Anorak
Mango Boğazlı Kazak
Mango Pantolon
Mango Çanta
Mango Bot
Imannoor Şal
Mango Şemsiye

Viva Magenta Hangi Renklerle Uyumlu?

Gücün ve yoğun bir enerjinin rengi olan Viva Magenta’yı daha çok ön plana çıkarmak için siyah ile bir arada kullanabilirken, kontrast oluşturmak için yeşil ile bir araya getirebilirsiniz.

Kadriye Baştürk Kaban - Betül Gedik

Viva Magenta’yı Neden Denemeli?

2023 kararlarınız arasında daha olumlu olmak, kendinizi geliştirmek ve başkalarıyla daha iyi iletişim kurmak varsa, Viva Magenta’yı denemenin zamanı geldi. Bu renk, arzularımızı ortaya çıkarmamıza yardımcı olacak güce sahiptir, bu yüzden parçaları önceden satın alın ve gardırobunuza ekleyin.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir