2022 Ev Dekorasyonunda Elementlerin Enerjisi ve Renklerin Ahengi

2022 Ev Dekorasyonunda Elementlerin Enerjisi ve Renklerin Ahengi

Karaca Home Sofra Koleksiyonu - Toprak elementi Bej ve Vizon

Elementlerin enerjisi ve renklerin ahengini yansıtan 4 Element Koleksiyonu, yaşam alanını kendine özel alanlara dönüştürmek ve kendi ruhunun bir yansımasını eklemek isteyenlerin vazgeçilmezi olacak. İlhamını yaşamın kendisinden alan Karaca Home, elementlerin enerjisi ve renklerin ahengini kullanarak tasarladığı 4 Element Koleksiyonu ile yaşam alanlarına kişisel dokunuşlar eklemeye hazırlanıyor.

Karaca Home Yatak Örtüsü ve Havlu - Su Elementi Açık Mavi

Hava, Su, Toprak, Ateş elementlerinin her birini temsil eden renklerin bir araya geldiği bu özel koleksiyonda nevresim grubundan, banyo tekstiline; sofra tekstilinden özel el yapımı seramik aksesuarlara kadar birçok ürün yer alıyor. Yüzde 100 pamuktan üretilen tekstil ürünleri doğal dokusu ile elementlerin enerjisine eşlik ediyor.

Karaca Home Kilim ve Kırlent - Hava Elementi Mavi, Hardal, Beyaz

Karaca Home Kilim
Karaca Home Kırlent

İlk çağlardan beri, yaşamın kaynağını anlamak için birçok çalışmaya konu olan 4 elementin özelliklerini yansıttıkları renklerle yakın ilişkisi bulunuyor. Bu elementlerin renkleri çoğunlukla bilinmese de ya da fark edilmese de günlük hayatın akışında bir etki bırakıyor.

Karaca Home Yatak Örtüsü - Ateş Elementi Terracota ve Koyu Gri

Karaca Home Yatak Örtüsü
Karaca Home Nevresim Takımı

Örneğin kırmızı ve tonları açlık dürtüsünü tetiklerken, yeşil renk denge ve uyumu, mavi sadakat ve güveni, mor maneviyat ve hayal gücünü temsil ediyor. Karaca Home elemetlerin ve temsil ettiği renklerin yolculuğundan yola çıkarak hazırladığı koleksiyon ile evin çeşitli alanlarında mistik bir enerji yayacak.

Karaca Home Kırlent ve Bornoz

Karaca Home’un yeni koleksiyonunda yer alan renkler:

  • Hava elementinde: Mavi, hardal, beyaz ve açık gri
  • Su elementinde: Mavi, açık mavi, antrasit ve blush
  • Toprak elementinde: Hardal, bej, vizon ve blush
  • Ateş elementinde: Hardal, terracota, koyu gri ve gri

Karaca Home Yatak Örtüsü ve Nevresim Takımı - Ateş Elementi Terracota - Koyu Gri

Bu renklere göre kombin yapılabilecek yatak örtüsü, kırlentler, yastıklar, el ve vücut havlusu, bornoz, peştamal, masa örtüsü, peçete gibi ev tekstil ürünlerinin yer aldığı 4 Element Koleksiyonu elementlerin benzersiz enerjisini yaşam alanlarına taşıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir