2020’nin En Güzel Şile Bezi Elbise ve Tunikleri

2020’nin En Güzel Şile Bezi Elbise ve Tunikleri

Elis Şile Bezi Tunik ve Elbise

2020 şile bezi elbise ve tunik modelleri ile havaların ısınmaya, sıcaklıkların artmaya başlayacağı yaz günlerine şimdiden yatırım yapın. Çünkü tüm zamanların sonsuz modası Şile bezi, giyildiğinde insana huzur veren ve kendini iyi hissetmesini sağlayan çok özel bir tasarım.

Benzersiz dokusu, farklı dokuması ve otantik görünümüyle tesettürlü kadınların dikkatini çeken Şile bezi elbise ve tunikler, bürümcük olduğundan vücuda yapışmaz ve ona nefes aldırır. Ayrıca teri ve nemi emdiği için de özellikle yaz sıcaklarında daha çok tercih edilir. Kolay yıkanır. Yıkandıkça incelir, inceldikçe daha güzel görünür. Nakış işlemelerinin, püskül, boncuk ya da dantel detaylarının eşlik ettiği bu parçalar, konfor üstü şıklık da sunar. Gelin 2020’nin en güzel Şile bezi tunik ve elbise modellerine birlikte bakalım…

Elis Şile Bezi Krem Nakışlı Tunik ve Elbise

Elis Şile Bezi Tunik
Elis Şile Bezi Elbise

Krem Tunik ya da Elbise

Tamamen doğal pamuk ipliğiyle dokunan kumaşlarla tasarlanan Şile bezi tunik ve elbiseler, renkleriyle de yaz sıcaklarına meydan okuyor. Şile bezi ile özdeşleşen krem, 2020 yazında tesettür kombinlere ayrı bir huzur ve dinginlik veriyor. O zaman size de %100 pamuklu kumaşıyla Elis Şile Bezi tunik ve elbiseleri dolabınıza eklemek kalıyor.

Elis Şile Bezi Yeşil Elbiseler

Elis Şile Bezi Dantel Detaylı Elbise
Elis Şile Bezi Boncuklu Elbise

Dantel Detaylar, Boncuk İşlemeler…

Şile bezi elbise ve tunikleri hareketlendiren danteller, püsküller, çiçek desenler, boncuk ve nakış işlemeler şıklığın kapılarına sonuna kadar açıyor. Yeşil rengiyle ilk bakışta gönül çelen Şile Bezi elbiseler, tasarımlarındaki küçük ama etkili bu detaylarla ise artı bir beğeni topluyor.

Elis Şile Bezi Siyah ve Lacivert Nakışlı Elbise

Elis Şile Bezi Siyah Elbise
Elis Şile Bezi Lacivert Elbise

Yaz Karası Modası Şile Bezinde

2020 yaz siyah modası, elbetteki konfor üstü şıklık sunan Şile bezi elbiselerde de karşımıza çıkıyor. Pembe nakışlarla renklenerek otantik görünümüne biraz da romantik hava katan elbiseler, yaz aylarında siyah giymem diyenleri bile heyecanlandırıyor. Sadece siyah değil lacivert, petrol gibi diğer koyu renkler Elis Şile Bezi 2020 Yaz Koleksiyonunda ki elbise, tunik hatta feracelere sirayet ediyor.

Elis Şile Bezi Mor Elbiseler

Elis Şile Bezi Elbise
Elis Şile Bezi Elbise

Mor Rengin Albenisi

Yaz aylarının en güzel Şile bezi elbiseleri renkleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Mor rengin albenisi Şile bezi elbiselerin çekim gücünü bir kat daha yükseltiyor. Dolabınızın as parçası olacak bu tasarımlar, havadar halleriyle de yıldızını parlattıkça parlatıyor. Konforu zirveye çıkaran terlik ve hasır çantalarla kombinleyebileceğiniz Şile bezi elbiseler, stilettolarla da yazın ofis hayatına da kolayca adapte oluyor.

Elis Şile Bezi Baskılı Elbise ve Desenli Tunik

Elis Şile Bezi Elbise
Elis Şile Bezi Tunik

Çiçek Açan Şile Bezi Tasarımlar

Daha çok nakışlarla detaylandırılan Şile bezi elbise ve tuniklere, çiçek baskıları da ayrı bir duruş katıyor. Yazın habercisi rengarenk ya da sadece beyaz çiçeklerin serpiştirildiği Şile bezi tunik ve elbiseler tesettürlü kadının radarına giriyor. 99.99 TL’lik oldukça hesaplı fiyatıyla Elis Şile Bezi petrol baskılı elbiseyi ve mavi desenli tuniği alışveriş listenize mutlaka ekleyin.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir