2019’un Işıltısı Yüksek Abiye Elbiseleri

2019’un Işıltısı Yüksek Abiye Elbiseleri

Mizalle Payetli Takım

Payetler, metalik ışıltılar, işlemeler ve parlaklığı artırılmış kumaşlar… 2019’un abiye elbiseleri, bu yaz davetlerde gözleri kamaştıracak. Geceyi aydınlatmaya kararlı olan tasarımlarla siz de etrafa ışık saçmaya hazır olun.

Göz Alıcı Çiçekler Geceye Geçiş Yapıyor

2019’un couture koleksiyonlarında kabarık eteklerin yükselen gücüne şahit olduk. Diğer yandan ilkbaharın gündüz çiçekleri yeni sezonda ışıldayarak gece vakti de açmaya başladı.

Kayra 2019 İlkbahar Yaz Simli Çiçekli Abiye Elbise

Prenses gibi hissetmek isteyen kadınlar için kabarık etekler, parlaklığı artırılmış romantik çiçeklerle buluşarak hit’ler listesindeki yerini aldı. Dünya markalarının koleksiyonlarında yerini alan parlak çiçek desenli abiye elbiseler, Kayra’nın 2019 ilkbahar – yaz kreasyonunda da karşımıza çıktı.

Armine 2019 İlkbahar Yaz Abiye Elbise

İşlemelerle Yıldızı Parlayan Tasarımlar

2019’un bahar renkli abiye elbiseleri, baştan aşağı işlemelerle ışıldıyarak tasarlandı. Şifon ya da saten, her dokudaki kumaşlarda karşımıza çıkan göz alıcı modeller; pudra, mavi, su yeşili gibi soft tonların yanı sıra nude renklerle de orantılı sadeliği amaçladı. Zuhair Murad, Elie Saab gibi dünya markalarında kusursuz işlemeli elbiseleri gibi tasarımlar her halükarda geceye güneş gibi doğacak. Ayrıca bu tasarımları Armine gibi yerli markalarda da göreceksiniz.

Nove Koleksiyon 2019 İlkbahar Yaz Şifon Detaylı Payetli Abiye

Işıldayan Tulumlar Geceyi Aydınlatacak

Yeni sezonun abiye koleksiyonlarındaki beklenmedik parçalar, 2019’a yepyeni bir soluk getiriyor. Bunlardan biri de tulumlar. Gündüz görünümlerine alıştığımız tulumlar artık uçuş uçuş şifonlarla, kristal işlemelerle baş döndürüyor. Dünya markalarında olduğu gibi yerli markalarda da geniş yer bulan ışıltılı tulumu, Nove’nin yeni koleksiyonunda da görüyoruz.

Qrass 2019 İlkbahar Yaz Abiye

Beyaz ve Gümüş Işıltılar

Zarif, sade ve elegan… 2019’un hem ışıltısı yüksek hem de en minimal tasarımlarını açıklayabilen üç kelime. Bunların şekil bulmuş haliyse hiç şüphesiz uçuş uçuş beyaz abiyelere işlenen gümüş ışıltılar oluyor. Davetlerde, özel günlerde bir kuğu gibi süzülmek isteyenler bu rüya gibi birlikteliği mutlaka denemeli. Oscar De La Renta, Oleg Cassini gibi markalarda ihtişamı yaşayan gümüş ışıltılı beyaz abiye elbiselerin bir benzerine daha ulaşılabilir marka olarak Qrass’ın yeni sezon koleksiyonunda rastladık.

Kayra 2019 İlkbahar Yaz Işıltı ve Tüy Detaylı Abiye İkili Takım

Minimalist Takımlar Gündüzden Geceye

Günlük hayatın joker parçası olan tunik – pantolon ikilileri, şimdilerde geceye uyarlanıyor. Parlaklığı artırılmış kumaşlar, işlemeler, tüyler sayesinde şıklığı zirveleyen takımlar; davetlerde, toplantılarda, dozunda bir görünüm yakalamak isteyenler için harikulade seçim olacak.

Suud Collectıon 2019 Payetli Kloş Etek

Etekler, Abiye Elbiselerin Yerini Alacak Gibi

2019 ilkbahar – yaz couture koleksiyonlarında şıklığı zirvede yaşayan eteklerin şahane duruşlarına şahitlik ettik. Kimi metalik ışıltılarla kimi işlemelerle kimiyse parlak saten ve tüllerle karşımıza çıktı. Her türlü abiye elbiselerin yerini almaya kararlı olan etekler, yine kendi şıklığına yakışır bluzlarla eşleşerek takım havasını yakaladı.

Layeur 2019 Kaftan Modelleri

Parlaklığı Artırılmış Kaftanlar

2019 koleksiyonlarında tesettürlü kadınların gönlünü çelecek sıra dışı bir parça daha var. O da parlaklığı oldukça arıtılmış kaftanlar. Kimi payetlerle kimi simlerle kimi parlak brokar dokularla tasarlanmış. Her hali geceye uyarlanan tasarımları siz de çok seveceksiniz.

Suud Collectıon Payetli Elbise

Gümüş Payetlerle Aydınlık Gece

Gümüş payetli abiye elbiseler, dünya modasının kıskacında. Maksi boyları ve kalem etek kesimleriyle iddialı bir seçim olan tasarımlar, 2019 yılının en göz alıcı seçimi.

Nurbanu Kural Mint Yeşili Abiye

Mint Yeşili Abiye – Nurbanu Kural: Satın Al

Mercan ve Su Yeşili Trendi Abiye Elbiselerde

2019’un ışıltısı yüksek tasarımlarında en moda iki renk var. Biri yılın rengi “living coral” yani mercan, diğeriyse su yeşili. Mercan elbiseler genellikle parlak kumaşlarla tasarlanırken su yeşili kristal taşlarla bezeniyor. “Trend bir ışıltıyla” geceyi aydınlatmak isteyenler bu ikiliyi göz önüne almalı.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir