2019’un En Güzel Eşarp ve Şal Modelleri

2019’un En Güzel Eşarp ve Şal Modelleri

Şal ve Çiçek Desenli Eşarp Modelleri

Kimi zaman çok tanıdık kimi zamansa şaşırtan desenleriyle 2019’un en güzel eşarp ve şal modellerini bir araya getirdik! Çiçek baskılarının asla eksik olmadığı eşarplarda, sıcak iklimlerden kopup gelen desenlerin yanı sıra geçmişe götüren figür ve renkleri göreceksiniz. Şallarda ise konfor ön planda. Keten, şifon ve pamuklu dokular minimalist baskılarla sıcak günleri selamlıyor. Gelin sezonda sizi neler bekliyor göz atın.

Çiçek Desen Eşarp Modelleri

Eşarplar Çarpıcı Çiçeklerle Canlanıyor

Eşarp ve şallar, 2019 sezonunda, büyülü çiçekler ve çarpıcı renk birliktelikleriyle karşımıza çıkıyor. Capcanlı sarılar, pembeler, turuncular sınır tanımadan tasarımları yaza hazırlıyor. Minimal kombinlerin dikkat çekeni olmaya aday eşarp ve şallar, sezonun optimist havasına güzellik katacak.

MaxMara 2019 Yaz Çiçek Desenli Eşarp

Minimalist Çiçekler de Gündemde

Çarpıcı çiçek desenlerinin yanı sıra oldukça minimalist tavırlarıyla karşımıza çıkan eşarp ve şal modelleri de tesettürlü kadının dolabında yerini alacak gibi. Mavinin en soft tonlarıyla mikro çiçekler beyaz zemine işlenirken; zaman zaman yeşil ve turuncunun minimalist desenlerle göz yormadan karşınıza çıktığını göreceksiniz.

Etro 2019 Şifon ve Keten Şal

Şallarda Şifon ve Ketenler Öne Çıkıyor

Tesettürlü kadınların konfor alanını genişletmeye aday şifon ve keten şallar, 2019 sezonunda etki alanını genişletiyor. İpeksi dokuların pabucunu dama attıran bu dokular, özellikle sıcak yaz günlerinde imdada yetişecek. Naif çiçekli baskıların şifonlara ferah bir hava kattığı tasarımarın yanı sıra; keten dokulara çiçekler nakış bakış işleniyor.

Etro 2019 Afrika Desenli Eşarplar

Afrika Desenli Sıcacık Eşarplar

2019 sezonunda sıcak yaz günlerine selam gönderen Afrika’nın yöresel baskıları öne çıkıyor. Çöl çiçeklerinin köşeli desenlerle buluştuğu, kahve tonları, sarı, turuncu ve kırmızının baskın olduğu eşarplar, dikkati çekenler arasında adını yazdırıyor.

MaxMara 2019 Yaz Paisley (Şal) Baskılı Eşarplar

Paisley Baskılı Eşarplar

Şal desen diyebileceğiniz “paisley baskılar”, 2019 sezonunda eşarplarda hakimiyetini kuruyor. Minyatür desenler, çini mavili grafikler, geleneksel kırmızı – beyaz baskılar geçmişi modernize ederek karşımıza çıkıyor.

Burberry 2019 Yaz Marin Eşarp

Marin Temalı Eşarp ve Şallar Yine Gündemde

Mavi, kırmızı ve beyaz üçlüsüyle yakalanan marin teması, geçtiğimiz yaz sezonunda olduğu gibi 2019 yılında da modanın kıskacında. Sahillere çok ama çok yakışan, şehre deniz kokusu getiren bu görünümler listelerden düşmeyecek gibi.

MaxMara 2019 Yaz Pamuklu Beyaz Şal

Kurtarıcı Trend: Pamuklu Beyaz Şallar

Modanın işlevselliğini bir kere daha gözler önüne sermeye kararlı pamuklu şallar, yumuşacık dokularıyla 2019 yılında da yıldız parça. Sıcak yaz günlerinde serin tutan, duruşuyla cool bir havayı temsil eden tasarımlarda en öne çıkan renkse hiç şüphesiz beyaz, ekru, krem, bej, pudra gibi oldukça açık tonlar.

MaxMara Puantiye Desen Eşarp

Puantiye Eşarplarla Retro Günler

Siyah – beyaz puantiye desenler, uzun bir serüvenin ardından 2019’da yeniden gündeme geliyor. Eşarp tasarımlarında kendini bulan bu retro baskılar, cool kadınların kombinlerine romantik bir hava getirmeye kararlı. Çiçekli eşarplardan, çizgilerden ve grafiklerden sıkılanlar için ilk akla gelmesi gereken puantiyeler, sezonun yıldızlarından olacak.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir