2018’in Unutulmaz 3 Tesettürlü Kadını

2018’in Unutulmaz 3 Tesettürlü Kadını

Ünlü Tesettürlü Kadınlar

Şehir şehir gezerek kendini iyiliğe adayan oyuncu Gamze Özçelik‘in tesettüre girmesi, şaşalı gelinliklerden sıkılmışken zarifliğiyle ilham veren tasarımcı Zeynep Serdengeçti ve milli rallicimiz Burcu Çetinkaya‘nın Modanisa ile olan işbirliği yılın en çok konuşulanları oldu. 2018’in unutulmaz üç kadını, yaptıkları işlerle olduğu kadar çizdikleri imajla ve verdikleri mesajlarla herkes tarafından takdir topladı.

Gamze Özçelik

  • – Kendini Yardım Faaliyetlerine Adadı

Oyuncu Gamze Özçelik, kurduğu Umuda Koşanlar Derneği ile kameralardan uzak bir hayatı seçerek hayatını yardıma adadı. Gönüllü yardım çalışmalarıyla takdir toplayan Özçelik, Miraç Kandilinde Instagram hesabından paylaştığı başörtülü fotoğrafında “Dua edin canlar, çok istiyorum” notunu paylaşmıştı. Bir başka açıklamasında ise “Uzun süredir namaz kılıyorum. İman etmiş biri olarak kapanmak farz, Allah’ın emri. Kapanmam gerektiğini biliyorum, bunu inşallah başarabilirim” ifadelerini de kullanmıştı.

Gamze Özçelik Tesettüre Girdi

  • – Tesettüre Girdi

Gamze Özçelik, geçtiğimiz günlerde Hempa Çocuk Derneğinin düzenlediği ödül töreninde tesettürüyle karşımıza çıktı. Törende, Öncü Sivil Toplum Kuruluşu ödülünü kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneği (UMHD) adına alan Özçelik, sosyal medyadan binlerce destek mesajı aldı.

Gamze Özçelik Umuda Koşanlar Yardım Derneği

  • – Sevenlerinden Takdir Topladı

Şaşalı bir hayat yerine kendini iyiliğe adayan oyuncu, şehir şehir gezerek yardım dağıtmaya devam ediyor. 2018 yılını tebessümle hatırlamamızı sağlayacak Gamze Özçelik mazlumlar için koştururken takdir topladığı gibi, tesettüre girmesiyle de sevenlerini mutlu etti.

Zeynep Serdengeçti

  • – En Zarif Gelin

Yıllardır süregelen şaşalı ve abartılı gelinliklere alışmışken 2018 yılında bir isim bizleri oldukça şaşırttı. Kraliyet düğünlerinden aşina olduğumuz sadelikle karşımıza çıkan tasarımcı Zeynep Serdengeçti, yılın en zarif gelini oldu.

Zeynep Serdengeçti Nihan Peker İmzalı Tesettür Gelinlik Modeli

  • – Tesettürlü Kadınlara İlham Verdi

Nihan Peker imzalı gelinliğiyle deyim yerindeyse bir kuğu gibi görünen Zeynep Serdengeçti, tesettürlü kadınlara da ilham verdi. İşlemeli ve dantelli gelinliklere karşı tamamıyla düz bir kumaşla tasarlanan bel vurgulu tasarımda, omuza kondurulan büyük bir fiyonk sadelik nasıl şıklığa dönüşür kanıtladı. Duvaksız, oldukça sade bağlanan başörtüsüyle dupduru bir gelin olarak karşımıza çıkan Serdengeçti, 2018 yılında alkışları topladı.

Burcu Çetinkaya

  • – Tesettür Mayo ve Spor Giyim Koleksiyonunu Tanıttı

Milli ralli pilotumuz Burcu Çetinkaya’nın 2018 yazında Modanisa ile yaptığı iş birliği oldukça yankı uyandırdı. Modanisa’nın tesettür mayo ve spor giyim koleksiyonunun katalog çekimlerinde yer alan Çetinkaya, Adin Beach Resort Hotel’de tesettürlü kadınlara ilham verecek görünümleri karşımıza çıkardı.

Başörtülü Rallici Burcu Çetinkaya

  • – Türkiyeyi ve Türk Kadınını Gururlandırdı

Türkiye’de kadın pilot birinciliğini beş kez kazanan ve birçok farklı klasmanda dereceler elde Burcu Çetinkaya, uluslararası platformlarda da ülkemizi başarıyla temsil etti. Milli rallicimiz, uluslararası şampiyonada da puan alan ilk ve tek kadın pilot olarak bizleri gururlandırdı. Hız sınırlarını test etmeye devam eden mili rallicimiz aynı zamanda voleybol, basketbol, snowboard, wakeboard gibi birçok farklı spor branşında da oldukça yetenekli.

Burcu Çetinkaya Tenis

  • – Tesettürlü Kadın Hayatın Her Alanında

Tesettürlü kadının hayatın olduğu gibi, sporun da her alanında olabileceğini kanıtlayan bir çocuk annesi Burcu Çetinkaya, kimi zaman sahilde bir wakeboard ile kimi zaman elinde tenis raketiyle karşımıza çıktı. Verdiği güçlü mesajlarla olduğu kadar kombin seçimleriyle de kendine hayran bırakan milli rallicimiz, 2018’in unutulmaz tesettürlü kadınlarından oldu.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir