2018’in En Yeni Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları

2018’in En Yeni Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları

2018'in En Yeni Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları

Tesettür giyimde 2018’de de elbiseler her mevsim tüm enerjisiyle yenilenerek karşımıza çıkıyor. 2018 İlkbahar Yaz sezonunda da şık detayların ve canlı renklerin hakimiyeti altında ki bu elbise modelleri stiline taze bir vuruş yapıyor. Güneşi yansıtan sarılar, soft tonlar ve gökyüzüne gönderme yapan pastel maviler sezonun büyüsü altına giriyor. Çeşit çeşit desenler ve bahar çiçekleri ilk görüşte ayrı bir heyecan uyandırıyor. İşlemelerle zenginleşen detayların yanı sıra ilgi çekici danteller, tüller, volanlar, pileler tesettür elbise modellerini yeniden keşfetmek için birden fazla sebep ortaya çıkarıyor.

Yeşiltopuklar’ın online alışveriş sitesinden özenle seçtiğimiz, 2018’in en yeni tesettür elbise modellerini mercek altına almakla yetinmeyip, bu modellere sahip olmanız için ne kadarlık bir bütçe ayırmanız gerektiğini de belirttik. Yalnız bu fiyatların sezon içerisinde indirim ve kampanyalarla değişiklik gösterebileceğini unutmayın! İşte iç ısıtan renkleri, şıklık iddiasından vazgeçmeyen modelleriyle 2018’in yeni tesettür elbiseleri

2018'in En Yeni Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları

  • Gizli Düğmeli Kemerli Elbise (129.99 TL) – Satın Al
  • Nakışlı Elbise (129.99 TL) – Satın Al

Güneş Kadar Isıtacak Renkler

Sezona, hardal rengin yüksek enerjisiyle dolup taşan elbiseleri damgasını vuruyor. Modern tavırlı romantik elbiselerle birlikte kullanılan ve bel hatlarını vurgulayan kemerler ise göz alıcı bir bütünlük sağlıyor. Güneşin iç ısıtan tonlarından biri olan hardal; kırmızı, kahve ve mavi renklerle kusursuzca eşleşiyor.

2018'in En Yeni Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları

Uçuş Uçuş Formlar

Kombinlerin ayrıntılarında kendisini gösteren danteller ve tüller baştan aşağıya sahnede! Uçuş uçuş formların, hafif kumaşlarla karşımıza çıktığı elbiseler gündüzden geceye uzanan zamansız siluetleriyle şık bir görünüm vaat ediyor. Bilek detaylı topuklu ayakkabılar ve şık clutchlar da stilinizi tamamlıyor.

2018'in En Yeni Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları

Şık ve Zarif Stiller

Zengin renk ve dokularla hem lüks hem de spor bir görünüm katan volan detaylı elbiseler bel hattına vurgu yapan duruşlarıyla modern siluetlere referans veriyor. Tesettür kombinlerin favorisi olan bu elbiseler şık ve zarif stiliyle öne çıkarken, gardırobunuzun kurtarıcısı olmaya devam ediyor.

2018'in En Yeni Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları

  • Gizli Düğmeli Kemerli Elbise (129.99 TL) – Satın Al
  • Pileli Elbise (129.99 TL) – Satın Al

Zamansız ve Sakin Tavırlar

Yeni sezonun en güzel elbiselerinde doğal kumaşlar, sıcak renk kodlarıyla bir araya gelerek muhafazakar kadınına kusursuz bir seçki sunuyor. Ilık havaları çağrıştıran soft tonlar sakinliği temsil ederken, baskın karaktere sahip renkler ise daha enerjik bir atmosfer oluşturuyor. Kurdele, kemer ve pililerle hareketlenen elbiseler; zamansız, sakin tavırlı, naif bir şıklık sunuyor.

2018'in En Yeni Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları

  • Çiçek Desenli Elbise (99.99 TL) – Satın Al
  • Pötikare Elbise (89.99 TL) – Satın Al

Çiçeklerle Gelen Bahar

Özgün çizgilerle abartıdan uzak rahat stillere hitap eden elbiseler çiçek desenlerinin senteziyle bahar kombinlerine hafif bir esinti katıyor. Doğadan gelen tonların da eşlik ettiği bu tasarımlar benzersiz bir şıklığa imza atıyor. Sezonun trend parçaları dolaplarınıza bahar ruhunu yeniden getiriyor.

Moda editörlerimiz her gün onlarca markadan yüzlerce modeli inceleyerek, keşfedilmeyi hak eden en iyi tesettür giyim modellerini seçiyor ve alışveriş sitemiz alisveris.yesiltopuklar.com ‘da! yayınlıyor. Sezonun en güncel modellerini kesintisiz takip etmek ve en uygun fiyat garantisi ile satın almak istiyorsanız, alışveriş sitemizi takipte kalın!

Yorumlar

“2018’in En Yeni Tesettür Elbise Modelleri ve Fiyatları” için bir cevap

  1. Aziza Shaikh dedi ki:

    Salam, İslam elbiselerini seviyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir