2018’in En İyi 20 Trençkot Modeli ve Kombin Önerileri

2018’in En İyi 20 Trençkot Modeli ve Kombin Önerileri

2018 Tesettür Trençkot Modelleri

Mevsim geçişlerinde adından söz ettiren trençkotlar, dolapların her zaman en sadık kurtarıcısı!

Adına bir ödül töreni düzenlenmeyi bile hak eden bu parçayla bambaşka stilleri yansıtmak da mümkün. Bir kombin için tek başıma bile yeterim diyebilen bu parçanın hakkını vermek için 4 farklı görünümden ilham alın!

2018 Trençkot Kombinleri

İddialı: Kırmızı Trençkotla & Kemer

Bahara adaptasyonu sağlayacak en değerli parça trençkotların iddialı yorumlarıyla kendinizi gösterin. Sezonun öne çıkan kemerleriyle bel vurgusu yapacak, çan model kıpkırmızı bir trençkot işinizi görecek. Sadık kurtarcınızın nasıl bu kadar şık ve havalı olduğuna siz de şaşıracaksınız. Siyah bir elbise ya da pantolon üzerinde kullanacağınız kırmızı trençkot, zincir askılı küçük bir çanta, minimal bağlanmış şal, zarif ve şık ayakkabılarla iddianızı minimalist havayı bozmadan yakalayın.

2018 Trençkot Kombinleri

  • Kombin Detayları:
  • Düğmeli Trençkot: Koton – Satın Al
  • Tunik: Love My Body – 149.90 TL
  • Şal: Merve Dağlı – Satın Al
  • Ayakkabı: Mango – 179.99 TL
  • Çanta: Furla – 1300.00 TL

Cool: Mavi Tunik & Bej Trençkot

Trençkotlar en çok cool olmayı hak ediyor! Bej, krem, ekru, camel ve birçok kahve tonuyla karşımıza çıkan tasarımlar bu doğallıklarını stillere yansıtıyor. Hiçbir detaya sığınmadan basit kesimi bele dolanan kendi kumaşından kemeriyle havalı bir görünüme sahne olan trençkotlar giy çık tavırlarıyla seviliyor. Mevsim geçişlerinde incecik mavi tuniklerin omuzlarında bu cool görüntüsünü ikiyle çarpacak parçayı rahat mı rahat bir sneaker’la tamamlamayı da unutmayın. Tüm bunlarla beraber sezon boyunca sıkça göreceğiniz bir görünümü de es geçmeyin. Omuzdan düşen renkli eşarplar trençkotun kemerinden içeri girerek sabitlenecek. Bu yeni modayı sadık parçanızda siz de deneyebilirsiniz.

2018 Trençkot Kombinleri

  • Kombin Detayları:
  • Trençkot: Beha – Satın Al
  • Etek: Marni
  • Çanta: Loewe

Romantik: Gül Kurusu Trençkotla Ton Sür Ton Akımı

Trençkotlar kabuk değiştiriyor ve sürümünü güncelliyor. Bildiğiniz renklerinin dışına çıkan tasarımlar romantik renklerle şimdi de büyülüyor. Kıştan yaza geçişte o çok özlediğiniz hayalperest maviler, pembeler yeniden karşınızda. Yeni bir başlangıç, ferah bir görünüm, romantik duygular ve pozitif enerji dolu gül kurusu bir trençkotun naifliğinden yararlanın. Gül kurusu trençkot ton sür ton trendini kullanmanız için çok iyi bir seçenek olacak.

2018 Trençkot Kombinleri

Ekose Trençkot: Lavinia – Satın Al

Enerjik: Ekose Desen Şimdi Trençkotlarda

Trençkotlar sezonun trend desenlerinden payına düşeni alıyor. Kışın kabanlarda yıldızlaşan ekose desenler mevsim geçişlerinin kurtarıcı parçası trençkotlarda da karşımıza çıkıyor. En sevilen renk birliktelikleriyle tavrını ortaya koyan olmazsa olmaz trençkotlar tesettürlü kadınların günlük hayatına enerji katacak. Bu enerjik trençkotu tesettür kombinlerde tek başına yıldız parça yapmak için ana rengin dışındaki soft rengi baz alıp geçiş yapabilirsiniz.

Tüm tesettür trençkot modellerini görmek ve hemen sipariş vermek için alisveris.yesiltopuklar.com‘u ziyaret edin.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir