2018’de Kış Buzlarını Eritecek Kaban ve Manto Modelleri

2018’de Kış Buzlarını Eritecek Kaban ve Manto Modelleri

2018' Kaban ve Manto Modelleri

Hava sıcaklıklarının düşmesinden korkmayın! Soğuyan havaya aldırış etmeden dışarıda olmanın keyfini çıkarın. Çünkü düşen sıcaklıklarla birlikte dış giyimde tercihler bir tık daha kalınlaşıyor, haliyle kalınlaştıkça da üstün sıcaklığın konforu artıyor.

Yeni manto ve kaban modelleri mevsimin en soğuk günlerinde dahi yüksek ısıyı koruma altına alıyor ve dışarıda hissedilenin aksine sıcacık bir kış geçirmenizi garanti ediyor. İşte 2018’de kış buzlarını eritecek kaban ve manto modelleri…

2018' Kaban ve Manto Modelleri

  • Camel Kürk Yaka Kaşe Manto – Refka: Satın Al
  • Mürdüm Kürk Yaka Kaşe Manto – Refka: Satın Al

Kürk Yakalar Buzları Eritmeye Başladı

2018’de ısıyı iyice yükselterek kış buzlarını eritecek mantolarda başı kürk yaka detaylı modeller çekiyor. Yumuşacık dokusu ve feminen duruşu ile sadece ısıtmakla kalmayıp, her zaman her ortama da farklı bir hava katıyor. Kış kombinlerinin temel parçası kürk yaka manto ve kabanlar, bu sezonunda parlayan yıldızı oluyor. Kaşe kumaşın insanın içini ısıtan yumuşak dokusuna kürk yakanın kendine özgü lüks görünümü de eklenince tarzınız zarafetle tamamlanıyor.

2018' Kaban ve Manto Modelleri

Sıcaklığı Detaylarda Hissedin

Minimalist görünümün güçlü yorumu, sezon trendleri ve mevsimin kadim renk tonları ile birleşince ortaya kış soğuklarında adeta güneşli bir yaz misali ısıtacak kabanlar çıkıyor. Sakin renkleri, yalın kesimleri ve üst düzey konforu zirvede yaşatmasının yanı sıra bu tasarımlar; kadınların ilgisini çekecek süs kemeri, broş gibi dikkat çeken şık detaylar da barındırıyor.

2018' Kaban ve Manto Modelleri

İçinizi Isıtacak Sıcak Renkler

Yeni sezonda kabanlar, kış soğuklarını sadece dokuları ile değil renkleriyle de ısıtmaya geliyor. Kış mevsimin en sıcak rengi haki, trend ve modern kaban modellerinde kendini gösteriyor. Yeşilin bu en cesur tonu tesettürlü kadınların etkisi altına alıp hem gönlünü çeliyor hem de yenilikçi bir siluet oluşturuyor.

2018' Kaban ve Manto Modelleri

Düşen Sıcaklıklara Aldırış Etmeyin

Kış boyunca sıkıca sarılıp, giyeceğiniz kabanlara toprak tonları da sıcacık, mütevazı, sade bir görünüm katıyor. Aynı zamanda tutku uyandıran bu renkler, en az haki kadar düşen sıcaklara aldırış etmeden ısıyı yükseltiyor. Stilinizi rahatlıkla emanet edeceğiniz tasarımlar, şimdiden göz korkutan kışın en fonksiyonel parçası oluyor.

2018' Kaban ve Manto Modelleri

Isı Seviyesini Zirveye Çıkarın

Yumuşacık dokularıyla soğuk kış günlerinde ısı seviyesini zirveye çıkarmaya hazır olan kabanlar, sportif tarzlarıyla da gençlerin gönlünü çeliyor. Soğuk günlerin en sıcak tasarımı olan bu parçalar havalı halleriyle spor tesettür kombinleri yıldızlaştırıyor. Buz gibi soğuk havalarda, size sıcacık bir kış vadeden manto ve kabanların en trend haliyle buluşmak için daha fazla beklemeyin. Linkleri tıklayarak buzları eritmeye şimdiden başlayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir