2017’nin Trend Renklerinden Niagara Kombinlerde Nasıl Kullanılır?

2017’nin Trend Renklerinden Niagara Kombinlerde Nasıl Kullanılır?

Mavi Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Niagara Şelalesi‘nin muhteşem mavi tonundan ilham alındı. 2017’e huzurlu bir bahar, taze bir nefes, güvenilir ton dahil oldu.

Rahatlığı beraberinde getiren Niagara rengi, mavinin en naif hallerinden birini yansıtırken arzu nesnesi haline dönüştü. Klasik bir denim mavisini hayallerinize işlerken, “Niagara mavisi rengi nasıl kullanılır?” cevabı yazımızda. İşte birbirinden güzel tesettür kombin önerileriyle niagara mavinin farklı halleri.

Mavi Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Niagara Denimle Bütünleşiyor

Pantone’un 2017 bahar renklerinde top 10’da yer alan Niagara, gevşeme hissini stile getiriyor. Denim mavisine yakınlığıyla akıllara gelen renk, bu yüzden de kotlarla harika uyum içinde. Bu tona hakim elbise ve eteklerinizle, kot ceket ya da pardösüleri bütünleştirin. Günlük stile sportif tavır için de niagara tonlarındaki denim etekler imdada yetişecek.

Mavi Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Doğanın Hakimiyeti Sürüyor

Doğadan ilham alınan renklerle oluşturulan yeni sezonun renk kartelası, taptaze bir his ve natürellik peşinde. Bu yalın tavrı bozmadan Niagara rengini kombinlere yansıtın. Sezonun diğer bir trend rengi fındık kahvesi tonuyla, üzerinizdeki elektriği toprağa bırakın. Mavi bol kesim bir elbise, omuzlarınıza alacağınız mavi bir ceket, kahve kalın bir kemer, çanta ve ayakkabı elegan bir görünüme imkan tanıyacak.

Mavi Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Alev Kırmızı mı Pembe mi?

Niagara mavisinin en uyumlu olduğu renkler arasında alev kırmızı ve pembe yer alıyor. Alev kırmızısının güçlü ve karakteristik tavrıyla, pembenin romantik ahengi yarışıyor. Her zamankinden şık olmak isteyenler alev kırmızısının baskın tavrını kombinlere uyarlayabilir. Niagara mavisi bir elbise ya da ceketinizi dolaplara alın. Bu ceketinizle ya kırmızı ya da pembe şal ve aksesuarları tamamlayın.

Mavi Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Niagara ile Marin Stil

Niagara mavisini marin stiliyle buluşturmaya var mısınız? Geçtiğimiz sezondan beri yıldızı sönmeyen, bahar sezonunun yükselen trendi olan marin tavrı, taze bir nefesle mavi yolculuğa çıkaracak. Mavi – beyaz çizgili gömlek ya da etekleri kullanın. Niagara ve beyaza, kırmızıyla laciverti ekleyerek detaylandırabilirsiniz.

Mavi Tesettür Giyim Kombinleri

En Sportif Haliyle Niagara

Sezonun salaş ve sportif tavrını Niagarayla yakalayın. Eteklerinizin üzerine kombinleyeceğiniz niagara rengindeki yazı baskılı sweetler ya da big size ceketleri kullanın. Beyaz sneakerlar, spor çantalar beraberinizde gelsin.

Desenler Maviyle Buluşuyor

2017 baharının dinamik ve minimal desenleri niagra mavisi tonuyla buluşuyor. Elbiselerde, eteklerde, gömleklerde… Hemen hemen her tasarımda kullanılan bu rengin yalın tavrı seviliyor. Çoğu zamanda desen rengi beyazdan seçilen tasarımlar, taptaze bir stil güncellemesine imkan tanıyor. Bu minimalliği bozmadan, kombinleri yüksek modayla buluşturma zamanı.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir