2017’de Banyolara Sadelik Geliyor

2017’de Banyolara Sadelik Geliyor

2017'de Banyolara Sadelik Geliyor

İlk bakışta banyolar evin sıkıcı ve çok da şık olmayan alanları gibi düşünülebilir ama aslında banyolar evde en çok vakit geçirdiğimiz bu nedenle de önem vermemiz gereken alanlardan biri.

Bocchi İletişim Müdürü Özlen Alpaslan; “Tasarım, renk ve malzeme kullanımı ile banyoları stil ve güzelliğin hakim olduğu keyifli alanlara dönüştürüp; kendimiz ile baş başa kalıp, rahatlamak ve arınmak için uygun bir fırsat yaratabiliriz” diyor.

2017'de Banyolara Sadelik Geliyor

2017 banyo trendini şu sözlerle açıklıyor; “Arınma ve rahatlama için çıkılacak bu yolda 2017 trendlerini incelediğimizde karşımıza “sadelik güzeldir” yaklaşımı çıkıyor. Burada; dinlendirici renklerden, kesintisiz çizgilerden, pratik ve basit düzenleme alanları ile doğal ve rahat alanlardan bahsediyoruz. Kendi içimize dönmek için başlayacağımız bu yenilenme serüveninde amaç; kendimize ait keyifli, sessiz, huzurlu anlar yaşayabileceğimiz rahatlama alanları yaratmak“.

2017'de Banyolara Sadelik Geliyor

Alpaslan 2017’de banyolarda daha koyu ve yang renkleri (sarı, kırmızı, turuncu, beyaz) hakim olacak diyor ve sözlerine şöyle devam ediyor “Moda başta olmak üzere hayatın başka birçok alanında olduğu gibi banyolarda da yüksek teknoloji ve renklerin tasarımlara entegrasyonu devam edecek. Bu iddialı tasarımları biraz yumuşatmak için ise mint yeşili, somon pembesi gibi pudra tonlarını koyu renklerle kombin edeceğiz“.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir