2016’ya Damgasını Vuracak Eşarp Modelleri

2016’ya Damgasını Vuracak Eşarp Modelleri

Dolce & Gabbana 2016 Eşarp Modelleri

2016 İlkbahar-Yaz Trendleri

Eşarp tutkunlarına müjde! 2016 eşarp modelleri cıvıl cıvıl, rengarenk ve adeta yaz kokulu! Yaz kokulu dediysek bazıları gerçekten taktıkça çiçek kokusu veriyor.

Bu yaz eşarp modelleri çiçek desenleri hakim. Gerek minik gerekse kocaman çiçek desenleri soft renklerle birleşince ortaya naif eşarplar çıkıyor. Tabii yaz deilince akla gelen ilk desenlerden biri marin geliyor. Lacivert, kırmızı ve beyazın eşsiz birlikteliğinden ortaya çıkan denizci temalı eşarplarla tatile çıkmış gibi olacaksınız.

Gucci 2016 Eşarp Modelleri

Turuncu, mavi, yeşil, turkuaz, pembe gibi capcanlı renkler de yaz enerjisini bize armağan ediyor. İster ipek ister twill eşarplar kullanmak isteyen kadınlar için her zevke ve her bütçeye uygun eşarplar markaların vitrinlerinde bekliyor. Almadan önce birkaç 2016 eşarp modellerini gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Burberry 2016 Eşarp ve Şal Modelleri

Şallarda ise geçen yıllara oranla pamuklu şallara dönüş var. Pamuklu şallar hem daha kolay şekil alıyor hem de nefes alarak yaz sıcağında bir nebze olsun rahatlamayı sağlıyor. Markalardan bulabileceğiniz gibi kumaşçıya gidip gözünüze kestirdiğiniz kumaşı şal haline getirebilirsiniz. İlle de ipek şal olsun diyorsanız da bir çok renk seçeneği mevcut. Üstelik ipek şallara swarovski taşlarla işleme yapmak oldukça revaçta. Bir de kendiliğinden şekilli şallar var elbette… Hemen takıp çıkabilme lüksünü vermesi oldukça güzel. Üstelik bu kolaylığı sizin istediğiniz kumaş ve model ile birlikte sunabilen markalar da mevcut.

Gucci Şal Modelleri

Sezonun hit modelini henüz söylemedik. 2016 ilkbahar yaz mevsimine pamuklu, logo baskılı düz renk şallar damgasını vuracak. Şimdilerde dahi göz aşinalığımızı kazanan pamuklu şal modelleri özellikle ilkbahar mevsiminde kullanışlı yapısıyla çokça tercih edilecek. Bizden söylemesi…

Gucci Eşarp Modelleri 2016

İşte 2016 ilkbahar yaz koleksiyonlarından seçtiğimiz sezonun en güzel şal ve eşarp modelleri.

Yazı: Munise Boz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir