2016’da Moda Dünyasında En Çok Onlar Konuşuldu

2016’da Moda Dünyasında En Çok Onlar Konuşuldu

Tesettür Giyim Moda Danışmanları

Ayşe Sena Pektemek’in zarif stilinden, Esra Seziş Kiğılı’nın modern ve şehirli görünümüne kadar Yesiltopuklar.com’da paylaşılan ve 2016’ya damgasını vuran isimlerine yeniden baktık. Çok konuşulan Merve Hifa’yı da unutmadık.

İşte 2016 yılında stiliyle öne çıkan 5 isim.

Sena Pektemek Kıyafet Modelleri 2017

1. Ayşe Sena Pektemek: Zarif ve feminen stiliyle kendine hayran bırakan Ayşe Sena Pektemek (@senapektemek), 2016 yılının en çok ilgi gören kadını oldu. Yesiltopuklar.com okurlarının beğenisini kazanan Pektemek, asil görünümleriyle ön planda.

Elif Doğan Kıyafet Modelleri 2017

2. Elif Doğan: Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşayan Elif Doğan (@elifd0gan), casual giyimin en yenilikçi versiyonlarını ön planda tutan stiliyle dikkatleri çekiyor.  Yesiltopuklar.com okurlarının beğenisini kazanan Doğan,2016 yılında en çok ilgi gören ikinci kişi oluyor.

Sena Sever Kıyafet Modelleri 2017

3. Sena Sever: Rahat tavrıyla dikkat çeken ve henüz 18’li yaşlarda olmasına rağmen büyük bir ilgi gören Sena Sever (@senaseveer) 2016 yılında en çok ilgi gören üçüncü kişi oldu. Yesiltopuklar.com okurlarının beğenisini kazanan Sever, dinamik ruhuyla her an ön planda.

Esra Seziş Kiğılı Kıyafet Modelleri 2017

4. Esra Seziş Kiğılı: Yalın bir zarafetin temsilcisi olan Esra Seziş Kiğılı (@esraseziskigili ), 2016 yılının en çok ilgi gören dördüncü kadını.

Merve Hifa Çağlar Kıyafet Modelleri 2017

5. Merve Çağlar: Sosyal medyada Merve Hifa (@mervehifa), olarak bilinen Merve Çağlar, farklı ve özgün duruşuyla 2016 yılının en çok ilgi gören beşinci ismi.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir