2015’in En İyi Elbise Modelleri

2015’in En İyi Elbise Modelleri

2015 Tesettür Uzun Elbise Modelleri

Davetlerde, işte, evde, hafta sonunda ve aklınıza gelebilecek daha birçok yerde kurtarıcı parçamız elbiseler 2015 yılında da yine gündemde!

Elbiselerin gündemde olmadığı bir dönem düşünebiliyor musunuz? Biz hiç… Özellikle büyük değişimlerin yaşandığı II. Dünya Savaşı sonrası, elbiseler sürekli bir evrim geçirerek günümüz modasında vazgeçilmez bir yer ediniyor. Nitekim dönemimizde de modacılar geçmişten ilham alarak elbiselere farklı yorumlar katıyor.

2015 Tesettür Uzun Elbise Modelleri

Romantik elbiseler

Bir elbiseye romantik diyebilmemiz için daha ilk bakışta bize romantik duruşunu yansıtması gerekir. Özellikle çiçekli modeller ve pötikare desenler bize bu duyguyu adeta aşılar. Romantik elbiselerin dehası ise hiç kuşkusuz Valentino! Hemen hemen her koleksiyonunda çiçekli uzun elbiselerin varlığını gördüğümüz Valentino 2015’in en romantik elbiseleri ile karşımızda…

2015 Tesettür Uzun Elbise Modelleri

Davetlerin vazgeçilmezi özel tasarımlar

Uzun elbiseler her dönem “şık” kategorisine girebiliyor. Uzun elbiselerin davete uygun olup olmadığının belirleyici faktörü ise detaylarında gizli!

2015 Tesettür Uzun Elbise Modelleri

Kumaş kalitesi ve seçiminin yanı sıra rengi de bir davet elbisesi olup olmadığını size fısıldar. ‘Uzun siyah elbise’ her daim şık duruyor, uzun bir tafta elbise belki daha iddialı ama aynı zarafeti taşımıyor.

2015 Tesettür Uzun Elbise Modelleri

Geometrik desenli elbiseler

Desen trendinden sıkça bahsettiğimiz şu günlerde 2015’in elbiselerinde de olmama ihtimali oldukça zayıf. Özellikle geometrik desenler kaç zamandır podyumları meşgul ediyor ve tasarımcılar adeta bize geometri dersi veriyor. Diagonal çizgiler, 3 boyutlu desenler ve iç içe geçmiş kareler bu sezonun favorileri desenleri arasında yer alıyor.

2015 Tesettür Uzun Elbise Modelleri

Yorumlar

“2015’in En İyi Elbise Modelleri” için bir cevap

  1. […] aldı.. Etro, Sotra, Kayra, Aker ve Avenna 2015 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarından seçtiğimiz en iyi elbise modelleri bu yaz enerjinizin sınırlarını […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir