Yeşiltopuklar Online Alışveriş

2014’ün Yazlık Elbiseleri Çiçeklendi

2014’ün Yazlık Elbiseleri Çiçeklendi

Yazlık Çiçekli Uzun Elbise Modelleri

Sıcak yaz günleri denince ilk akla gelen renkli ve desenli modeller oluyor. Özellikle hanımların hiçbir sezon vazgeçemediği, çiçek desenli elbise modelleri bu yaz da herkesin gardrobunda yerini çoktan aldı bile.

Çiçek desenli elbise modellerinde, bu sezon bir fark var. Hepsi rengarenk, hepsi cıvıl cıvıl. Sarılı pembeli, mavili, yeşilli birçok rengin içinde barındırdığı elbiseler göz alıcı.

Yazlık Çiçekli Uzun Elbise Modelleri

Her sezon birçok modeldeki elbise modellerini mercek altına alıyoruz. Ben yazı enerjik yaşamak istiyorum diyenler için, çiçek desenli elbiseleri her zaman giyebileceklerini söyleyebiliriz.

Yazlık Çiçekli Uzun Elbise Modelleri

Bizden size bir tavsiye, bu yaz hangi elbise modelini tercih ederseniz edin, bol ve rahat modellerden olmasına dikkat edin. Yazı konforlu ve özgür geçirmek için, bol elbiseler sizin için ideal olacak.

Yazlık Çiçekli Uzun Elbise Modelleri

Bu yaz dünya modasına baktığımızda çiçek desenlerinde üç boyutlu, kabarık motifleri görüyoruz. Adeta canlı çiçekleri andıran bu tasarımlar, bizim favorilerimiz arasındaydı. Günlük kullanım için, baskılı desenlerin daha uygun olabileceğini söyleyebiliriz. Rengarenk çiçekleri tercih edebileceğiniz gibi, soft tonlardaki açık renkli çiçek desenlerini de tercih edebilirsinzi.

Yazlık Çiçekli Uzun Elbise Modelleri

Desenleri kıyafetleri giyerken unutmamız gereken en önemli konu tek renk şal ya da eşarp takmanız gerektiği. Rengarenk çiçek desenli bir elbise tercih ettiğinizde şalınız açık ve soft renklerden olmalı. Bununla birlikte ayakkabı, çanta ve takılarınızı da sade ve tek renk modellerden yana seçmeye özen gösterin.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *