2014’ün Trend Şal Renkleri

2014’ün Trend Şal Renkleri

Sezonun Trend Şal Modelleri

2014 Kışında Kullanmanız Gereken Şal Renkleri

Pratik kullanımı, modern duruşu ile şallar son yıllarda tüm hanımların favori örtüsü olmaktadır. İpek eşarpların kaygan olması ve zor örtülmesi çoğu hanımı şal örtmeye yönlendirmiştir. Özellikle çalışan hanımlar ve öğrenciler daha rahat hareket edebilmek için şal kullanmayı tercih ederler. Bu sezon son yılların favorisi olan şallar rengarenk olarak karşımıza çıkmaktadır.

İşte 2014’ün en favori şal renkleri…

2014 Trendi Bordo Şal Modelleri

Bu kışın en beğenilen şal rengi kuşkusuz bordo olmuştur. Sezonun trend renklerinden olan bordo, kıyafet tercihlerimizde karşımıza çıktığı gibi, şal terchilerimizde de bize göz kırpmaktadır. Kırmızının baskın ve asil bir tonu olan bordoyu bu sezon hala kullanmadıysanız hemen bugün bir bordo şal edinin deriz.

2014 Trendi Kahverengi Şal Modelleri

2014 Trendi Kahverengi Şal Modelleri

Editörlerimizin hazırladığı videoyu izleyin!

Kışın en çok tercih edilen renkler koyu tonlardır. Kahverengi kışla özdeşleşen renklerin de başında gelmektedir. Kahve dediğimizde aklınıza sadece tek bir ton gelmesin. Şal renklerinde kahve karşımıza birçok tonda çıkmaktadır. Kombininizde tek renk hakimiyetini seviyorsanız, koyu kahve tonlarında bir kıyafet seçiminiz varsa eşarbınızı da koyu kahve tonlarından seçmek yerine, açık ve parlak kahve tonlarından yana seçebilirsiniz.

2014 Trendi Desenli Şal Modelleri

2014 Trend Şal Modelleri

Tüm bu renklerle birlikte siyah, lacivert, petrol yeşili, kiremit, krem, ıhlamur yeşili ve desenli şal modelleri de bu sezon çok tercih edilen renklerin başında gelmektedir. Şal renk seçiminizde en önemli kural kıyafetinizin renk hakimiyetidir. Bizden size ufak bir ipucu, siyah bir kıyafet kombininiz varsa her zaman şalınızı siyah yerine canlı ve farklı renk tonlardan kullanmalısınız. Bu sayede daha şık ve elagan bir görüntü elde edebilirsiniz.

2014 Trend Şal Modelleri

2014 Trend Şal Modelleri

Yorumlar

“2014’ün Trend Şal Renkleri” için 2 cevap

  1. Merve dedi ki:

    2014 trend şal renkleri paylaşmışsınız fakat videonun sonuna ya da yorum olarak marka eklemeniz gerekmiyor mu?begenip almak isteyenler için.lütfen marka konusunda bilgilendirirseniz sevinirim almak istiyorum

  2. elmas dedi ki:

    Merhaba ben elmas 14 yasindayim sizden yaşıma uygun nasil giyinebilirim soruşunu soracaktım ben sal takiyorum renkli gozlugum ve buğday tenliyim hangi renk sal takmaliyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir