200 Yıllık Beykoz Camcılığı, Lase’de Home ile Devam Ediyor

200 Yıllık Beykoz Camcılığı, Lase’de Home ile Devam Ediyor

Lase'de Home Cam Ürünleri

“Cam”ın En Seçkin Adresi: Lase’de Home – Üsküdar

Cam ev eşyası alanında, iç  ve dış piyasada kendi çizgisinde lider marka olan ABKA, ilk perakende mağazası olan Lase’de Home‘u Üsküdar Libadiye’de açtı!

1980 yılında dekorculuğun merkezi olarak bilinen Beykoz’da küçük bir atölyede sektöre giriş yapan ABKA, 200 yıllık Beykoz camcılığı mirasını günümüzde devam ettiren değerli firmaların başında geliyor. İç piyasada kendi çizgisinde lider marka olan firma, dış piyasalarda ise 18 ülkeye fiili ve sürekli ihracat yapan bir kuruluş.

Lase'de Home Cam Ürünleri

Dekorlu, yaldızlı, boyalı ve bu tekniklerin karma edildiği farklı çalışmaları ile sektörün en seçkin adresi olan Lase’de Home, 2014 yılı itibariyle Üsküdar’da açılan mağazasıyla farklı cam gruplarını bir arada bulunduran sadece ve sadece cam mağazasıdır.

Lase'de Home Cam Ürünleri

Lase’de Home’da El Emeği Ürünler

Her bütçenin kaliteli cama sahip olması için; “hem kaliteli, hem hesaplı hem de sağlıklı cam” mottosuya kurulan Lase’de Home, şimdi Üsküdar Bulgurlu’da…

Tamamen el işçiliği olan Paşabahçe ürünleri ve Beykoz cam sanatının özel el ürünleri Lase’de Home da sizleri bekliyor.

Lase'de Home Cam Ürünleri

200 Yıllık Beykoz Camcılığı Mirası

Beykoz camcılığı, 1800’lü yıllardaki Sanayi Devrimi’nin Osmanlı İmparatorluğu üzerinde yaptığı önemli bir değişimin simgesidir. Sultan III. Selim döneminde, Beykoz cam atölyelerinde ilk üretildiği günden beri, büyük bir ün kazanan, günümüze kadar yaşayarak gelebilen, önemli müze ve koleksiyonlarda bulunan ‘Beykoz Camları’ böylelikle oluşmuştur.

Lase'de Home Cam Ürünleri

Lase’de Home ise 200 yıllık Beykoz camcılığı mirasını günümüzde devam ettiren en değerli firmaların başında geliyor.

Yesiltopuklar.com Okurlarına %20 İndirim!

İlk perakende satış mağazasını Üsküdar Libadiye Caddesi’nde açan Lase’de Home ‘dan sadece YeşilTopuklar.com okurlarına özel indirim fırsatı!

Lase'de Home Cam Ürünleri

Cam ev eşyası alanında lider marka olan Lase’de Home’da Aralık ayına kadar geçerli olan tüm ürünlerde %20 indirim fırsatı sizleri bekliyor! Tek yapmanız gereken Lase’de Home’un benzersiz ürün yelpazesinden, beğendiğiniz ürünleri seçmek ve Yesiltopuklar.com okuru olduğunuzu söylemek!

Lase'de Home Cam Ürünleri

www.lasedehome.com

Lase’de Home İletişim:

Adres: Bulgurlu Mahallesi Libadiye Cad. No:7/B Üsküdar – İstanbul

Email: info@lasedehome.com
Tel: 0216 650 8042

Facebook/lasedehome, Instagram/lasedehome

* İndirim fırsatı Aralık 2015 ‘e kadar geçerlidir.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir