200 TL’nin Altında Bayram Kombinleri

200 TL’nin Altında Bayram Kombinleri

Bayramlık Etek Modelleri

Yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla bayram alışverişleri başladı. Bayramlarda özenli ve temiz giyinmek ise geçmişten günümüze dek sürdürdüğümüz en güzel örf ve adetlerimizden biri. İsrafa kaçmadan bayram alışverişi yapmak ise artık hayal değil.

Şık görünmek için büyük paralar harcamaya gerek yok. Yeni sezon parçalardan hazırladığımız 200 TL’nin altındaki kombinlerden ilham alarak bayram alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İşte Yesiltopuklar.com ‘un bayrama özel seçtiği hesaplı eteklerle hazırladığı bayramlık kombinler.

Bayramlık Kombin Önerileri 2015

Masumiyeti Keşfet

60’lı yılların zarif stili günümüze taşınıyor. Etek uçlarında çiçek desenler bulunan etekler ise bu akımın en sevdiğimiz yardımcılarından biri. Geniş pileli kloş etek ile bayramda hanımefendi stiline gönderme yapabilirsiniz.

Tesettür Bayram Kombini 2015

Yeni sezonda masumiyetin yeniden keşfedilmesinin yolu pastel renklerden geçiyor. Pudra renkli ve çiçek desenli eteğin masumiyetini bayram kombinize taşıyabilirsiniz. Ekru tonlarında bir bluz ve yine pastel tonlarda düz renk bir şal ile zarif bir kombin ortaya çıkarabilirsiniz.

Bayramlık Etek Modelleri 2015

Hesaplı Şıklık

Siyah beyaz çizgiyi ne yöne çizersen çiz fark etmez! Çünkü çizgili aşkı yeni sezonda da devam ediyor. Sezon modasını bayram kombinlerinize yansıtmak ve dolabınıza akıllıca bir yatırım yapmak istiyorsanız bu etek tam size göre.

Tesettür Bayram Kombini 2015

Zikzak desenleriyle monokrom bir stil oluşturan kalem etek, likralı kumaşıyla rahatlığı da beraberinde getiriyor. Unutmadan söyleyelim ki eteğin dar kalıp olması sebebiyle bedeninizin bir beden üstünü sipariş vermeniz çok daha güzel bir görüntü yakalamanızı sağlayacaktır.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir