20 Dakikada Fit Olmak Artık Hayal Değil!

20 Dakikada Fit Olmak Artık Hayal Değil!

20 Dakikada Fit Olmak Artık Hayal Değil

Forma girmek ciddi bir iştir ve emek ister. XBody ile zaman sizden yana olacak ve 20 dakikada hayalinizi kurduğunuz vücut aynada size gülümseyecek. Vücudunuzun aldığı şekilden memnun kalacaksınız.

Devir zamanla yarışma dönemi. Hal böyle olunca da kendimize ayırdığımız süre git gide biraz daha kısalıyor ve iş temposu, trafik derken metropol keşmekeşliğinde zaman en büyük lüksümüz oluyor.

XBody zamanla yarışan sporseverlere ve “Ben o kadar uzun süre spor yapamam” diyen herkese kucak açarak yeni nesil form tutma yöntemi ile haftada 2 kere 20’şer dakikayla sizi hayalini kurduğunuz ölçülere ve görünüme kavuşturuyor.

20 Dakikada Fit Olmak Artık Hayal Değil

Kişiye özel çıkartılan kas ve yağ analizi sonucunda hazırlanan egzersiz programı ile bölgeselden bütüne mükemmel bir sonuç vaat eden XBody, fitness, pilates ve kardiyo hareketleri ile kısa sürede içinizdeki sportif görüntüyü su yüzüne çıkartıyor.

Uzun yıllar boyunca medikal alanda, fizik tedavi yöntemi olarak kullanılan, yeterli süre ve şiddetle, kasların çalışma performansına katkı sağlayan EMS sistemi ile çalışan XBody yağ yakma ve sıkılaşmanın yanı sıra duruş bozukluğu, sırt ve bel ağrılarından kurtulmaya da katkı sağlıyor.

XBody ile birlikte 10 seans sonra hayalinizin ötesinde gerçekleşen değişim ile birlikte egzersiz hayatınızın vazgeçilmezleri arasında yerini alacak.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *