2 Milyon Kişi Trendleri Modanisa’dan Takip Ediyor

2 Milyon Kişi Trendleri Modanisa’dan Takip Ediyor

Modanisa Moda ve Alışveriş Sitesi

Modern muhafazakar giyim tarzını benimsemiş kadınların tercihi Modanisa, sosyal medyadaki gücünü de her geçen gün artırıyor. Modanisa’nın Türkçe, Arapça, Fransızca ve İngilizce olmak üzere 4 dilde paylaşım yaptığı, Facebook sayfasının takipçi sayısı 2 milyona ulaştı.

Türkiye’nin ilk, dünyanın en büyük muhafazakar giyim sitesi Modanisa.com, moda trendleri yansıtan, farklı beğeni ve ihtiyaca göre hazırlanan binlerce seçenek ile dünyanın dört bir yanındaki kadınlara ulaşıyor.

Sosyal medyada da son derece etkin olan Modanisa, takipçileriyle 7 gün 24 saat iletişim kuruyor. Türkçe’nin yanı sıra Arapça, Fransızca ve İngilizce de paylaşım yapan site, sosyal medyada düzenlediği kampanyalar ile de kullanıcılara çeşitli fırsatlar sunuyor.

Facebook’ta 2 milyona ulaşan takipçi sayısı da Modanisa’nın sosyal medyadaki gücünü gösteriyor. Modanisa Facebook sayfasındaki paylaşımlarının yanı sıra paylaştığı stil ve kombin önerileri, dünya trendlerinden örnekler, birbirinden özel tasarımcılarıyla şık giyinmeyi seven tesettürlü bayanlara rehberlik yapıyor.

Facebook dışında Instagram, Youtube, Twitter, Google Plus, Pinterest gibi sosyal medya kanallarında da etkin bir strateji ile gelişmeye ve takipçilerinin gözdesi olmaya devam ediyor.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *