Yeşiltopuklar Online Alışveriş

100TL Bütçe İle İndirimden Neler Alabilirsiniz?

100TL Bütçe İle İndirimden Neler Alabilirsiniz?

Hesaplı Tesettur Modelleri 2019

Kış sezonunda son viraja girmeye hazırlandığımız şu günlerde, 100TL bütçe ile indirime giren en hesaplı tesettür giyim ürünlerinden hangilerini alabileceğinizi derlemeye çalıştık. Elbette tüm ürünler bu seçtiklerimizle sınırlı değil fakat bu ürünler alışveriş sitemizde son günlerde popüler olan ve indirimli fiyatıyla çok avantajlı hale gelen parçalardır. Tesettür elbise, tunik, tesettür etek ve ikili takımlardan seçtiğimiz TOP10 parça ile bütçenize uygun şekilde gardrobunuzu güncelleyebilirsiniz.

Tesettür Elbiseler

Firsat Tesettur Elbise

  • Spor Elbise (59.99TL + Bedava Kargo) – Satın Al

Binlerce model arasından seçtiğimiz tesettür elbiseler arasında “Fırsat Ürün” diye nitelendireceğimiz bu Leylak Düz Spor Elbise, hem fiyatı hem de kumaş ve dikim kalitesi ile şuanda satın alabileceğiniz en avantajlı ürünlerin başında geliyor.

Ucuz Tesettur Elbise

  • Kapüşonlu Elbise (74.99TL + Bedava Kargo) – Satın Al
  • Jile Elbise (79.99TL + Bedava Kargo) – Satın Al

Özellikle sadece online satın alabileceğiniz, hiç bir mağazada veya butikte olmayan modelleri seçmeye özen gösteriyoruz. Elbette ürünleri seçerken baharda ferah ferah giyebilmeniz için, naylon kumaş çilesini de göz önünde bulunduruyoruz. Bir tekstil ürününde fiyatı belirleyen temel etkenler marka, kumaş, model ve dikim kalitesidir. Bu noktada 100TL altı gibi bir bütçe ile hareket ettiğimiz için marka kısmına çok takılmıyoruz. Bizim için önemli olan kumaş ve dikim kalitesi ile birlikte farkındalık oluşturan modelleri tercih etmektir.

Tunikler

Firsat Tunik Modeli

  • Cep Detaylı Tunik (89.90TL + Bedava Kargo) – Satın Al

Zamansız diye tabir ettiğimiz, mevsim, trend ve yaş farketmeksizin her kadına hitap eden modeller vardır ya! İşte bu Camel renkli Cep Detaylı Tunik tam bu noktada kendini gösteriyor. Son iki sezonu sallayan bu tunik sadece internette ve en iyi fiyat garantisi ile alışveriş sitemizde.

Ucuz Tunik Modelleri

  • Degaje Yaka Tunik (49.90TL) – Satın Al
  • Gizli Düğmeli Tunik (89.90TL + Bedava Kargo) – Satın Al

Günlük spor kombinlerinizde kullanabileceğiniz degaje yaka tunik ve çalışan tesettürlü hanımlar için harika bir seçenek olacak gizli düğmeli tunik indirimdeyken kaçırmamanız gereken iki model. Her iki modelde de stoklar daha önce tükenmişti.

İkili Takımlar

Ucuz Tesettur Takim

Kendi üretimi olan tesettür takımlarla online alışverişin en uygun fiyatlarını yakalayan Tesettür Pazarı‘ndan seçtiğimiz bu iki takım, fiyat olarak şuanda alternatifsiz modeller arasındadır.

Tesettür Etekler

Ucuz Tesettur Etek

  • Düğmeli Etek (79.90TL + Bedava Kargo) – Satın Al
  • Çizgili Etek (29.90TL + Bedava Kargo) – Satın Al

100TL ve altı fiyatlı ürünleri derlediğimiz için eteklerde özellikle spor modelleri tercih etmek durumunda kaldık. Okulda, evde veya hafta sonu gezmelerinde rahatça kullanabileceğiniz bu iki spor tesettür etek, benzer modellere göre oldukça hesaplı fiyata sahiptir.

Yeşiltopuklar’un uzman moda editörleri her gün yüzlerce ürün arasından en iyi modelleri seçerek kusursuz bir alışveriş platformu oluşturuyor. Size veya bütçenize uygun binlerce farklı tesettür giyim modelleri alışveriş sitemiz alisveris.yesiltopuklar.com ‘da bulabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *