Yeşiltopuklar Online Alışveriş

1 Tunik 4 Farklı Mekanda Nasıl Giyilir?

1 Tunik 4 Farklı Mekanda Nasıl Giyilir?

Mango Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür giyimde öne çıkan trendlerin, en popüler parçaların, stil sahibi kombinlerin dünyasına hoş geldiniz!

Formu ve stili nasıl olursa olsun her kadının dolabının baş köşesinde olan tunikler günün her saati için göreve hazır! Yaz sezonunun açılmasıyla başlayan akşam gezmelerine, davetlere, kahvaltıya ve iş toplantısına giderken giymek için biçilmiş kaftan olan tunik ile farklı bir tempoya girdik… İddia ettik ve “1 tunik 4 farklı mekana nasıl uyum sağlayabilir” diyenler için cevap niteliğinde kombinasyonlar hazırladık.

Yaz Akşamı Gezmesi

Tesettür Giyim Kombinleri 2015

Yaz mevsiminde her saat dilimini dolu dolu geçirmek için akşam saatlerinde dostlarınızla keyifli bir mekan seçin. Saatleriniz akşam 7’yi göstersin. Yemek sonrası keyifli bir akşam için ne giyeceğinize karar vermek her zaman zor olmuştur fakat bu kez öyle olmayacak. Çünkü doğru seçilmiş bir tuniğe sahipsen onu her an devreye sokmak için hazır tutmalısın.

Ofis Yolunda

Tesettür Giyim Kombinleri 2015

Kıyafet seçimlerinizi doğru yaptığınızda işe gitmek çok daha keyifli! Siyah ve beyazın kusursuz birlikteliğinden aldığınız gücü iş toplantılarınızda kullanmaya ne dersiniz! Ahh! Kombinde kullandığımız beyaz tunik yaz akşamları için önerdiğimiz tunik değil mi? Sizce de yeni arkadaşlarıyla çok farklı bir stile bürünmemiş mi?

Yaz Davetleri

Tesettür Giyim Kombinleri 2015

Mevsim ne olursa olsun tercihimiz hep tuniklerden yana. Yaz mevsiminde dolabınızda mutlaka bir beyaz tuniğe yer vermeniz gerektiğini söylememize artık gerek olmadığını düşünüyoruz. Zira yaz davetlerinde şık bir çanta ve ayakkabıyla yine fark oluşturan bir kombin yakalamanızı sağlıyacak!

Hafta Sonu Kahvaltısı

Tesettür Giyim Kombinleri 2015

Ne güzeldir hafta sonları. Hafta sonlarını daha güzel hale getirmek için güne arkadaşlarınızla bir kahvaltıda buluşmaktan daha iyi bir fikir varsa o da 2015 ilkbahar yaz mevsiminin favori parçası beyaz bir tunik giymek olacaktır. İşte beyaz tuniğin büründüğü yepyeni bir stil!

Beyaz tuniği Mango mağazalarından temin edebilir ya da bu tuniğe yakın bir model ile siz de farklı kombinler hazırlayabilirsiniz.

1 Yorum Bulunuyor

  • Nuriye Doğan
    2015-06-04 | Permalink |

    Süoer 5 yıldız veriyorum birde 44 46 beden var ise afrese teslim süper olurdu

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *