1 Triko Elbise ve 2 Palto ile 2 Farklı Kombin

1 Triko Elbise ve 2 Palto ile 2 Farklı Kombin

Kapitone ve Kaşe Kaban Kombinleri

Siyah bir elbiseden daha kurtarıcı ne olabilir ki? Kışın triko dokularıyla sıcacık, yazın pamuklu halleriyle konfor vadeden, her bedende kadının dolabının vazgeçilmezidir siyah elbise… Tek parça şıklığın değişmeyen, değişmesi teklif dahi edilemeyen kuralıdır hatta. Bir kış kombininde siyah triko elbiseyle kaç farklı görünüm yapabiliriz peki? Moda editörlerimiz sizin için iki stil hazırladı. İşte bir siyah triko elbise ile iki farklı palto kombinlerine gelin birlikte bakalım…

Kapitone Palto ve Siyah Triko Elbise Kombini

Kapitone Palto ve Triko Elbise Kombini

Kapitone Paltoyla Gelen Konfor

Yeni sezonun en şık kapitoneleri arasında parlak kumaşlı tasarımlar yer alıyor. Kusursuz bir kaygan görünüme sahip bu parçalar, genellikle poliamit gibi dayanıklı ve ışıltılı dokularla göz alıyor. Triko elbise ve deri topuklu çizme gibi ikilileri sıklıkla tercih eden ve günlük şıklığı seven tesettürlü kadınlar bu parçayı dolabına ekliyor.

Kapitone Anorak- Triko Elbise-Yün Kaban

Mango Kapitone Palto
Mango Siyah Elbise
Mango Kemerli Palto

Bir Elbise İki Palto

Soğuk kış günlerinde tek bir mont alma hakkınız olsa mutlaka diz altı boy, geniş kalıp kapitoneleri seçin derdik. Öyle ki bu konforlu isimleri kombinlemek de bir o kadar eforsuz. Ama kış dolaplarınızda mutlaka olması gereken parçalardan kaşe kabanları da unutmamak gerek. Diz altına inen boylarıyla ne oversize ne de çok dar kalıplarıyla bele dolanan kuşaklarıyla onlar tam bir joker. Her hâlükârda sıcacık tutan bu iki paltonun da içine triko siyah elbise giyerek altına çizme ya da bot ile eşleştirerek cool bir hava yakalayabilirsiniz.

Haki Yün Kaban ve Siyah Triko Elbise Kombini

Yün Palto ve Triko Elbise Kombini

Triko Elbiseler Kaşelerle Mesaide

Sıcacık triko elbiseler, mesai saatlerine bir araya geldiği şık parçalarla dahil oluyor. Tam da bu yüzden ihtiyacınız olacak üç parça var: triko elbise, kaşe kaban, topuklu deri bot. Ek olarak logo desenli çanta ve krep/ipek şal da kombini tamamlayacak diğer detaylar. Ayrıca bu kombinde zıt renk uyumları yerine baştan aşağı siyah, kahve ve haki yeşil gibi ağır renkleri kullanmanız ofise daha uyumlu bir görünüm sunuyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir