Zamansız Tüvit Kumaşlarla 5 Farklı Görünüm

Zamansız Tüvit Kumaşlarla 5 Farklı Görünüm

Kayra Tüvit Ceket Modelleri

Serin havaların vazgeçilmezi tüvit kumaşlarla tasarlanan parçalarla şık bir yolculuğa çıkıyoruz. Sadece ceketlerle yetinmeyen bu parçalar, etekleri ve elbiseleri de kuşatıyor. Stil puanınızı giderek artıracak biraz retro biraz ikonik parçalara pek çok farklı sıfat getirilebilir. Ancak tüvitler için ilk akla gelen ‘zamansız şık’ dokunuşları oluyor. 2018/19 sonbahar – kış koleksiyonlarında çoktan yerini alan tüvitlerle yepyeni stil kodları yazmak için 5 farklı önerimiz var.

AL SHEIKHA Bordo Tüvit Ekose Oversize Manto

Ekose Kap – Al Sheikha: Satın Al

Ekose Desenli Tüvitlerle Kolejli Görünüm

Tüvit kumaşlı tasarımlarla 90’lara dönmeye hazırlanın. Retro stilleri günlük hayata en iyi uyarlayacağınız bu dokularla, ikonik bir silüet de kaçınılmaz olacak. Ekose desenlere sahip tüvit ceketinizi, pileli eteklerle birleştirerek geçmişi modernize edebilirsiniz. Renk oyunlarında ise siyah, beyaz ve kırmızıdan yardım alarak tam anlamıyla kolejli bir genç kız havasına bürünmek elinizde.

Kazayağı Desen Ceket

Kazayağı Desenli Tüvitlerle Şıklık Mesaisi

Retro akımların hüküm sürdüğü yeni sezonda, tüvit kumaşları ekoselerden sonra kazayağı desenler sarıyor. 90’ların pop art tarzının yanı sıra özellikle 60’ların en havalı stillerine konu olan siyah – beyaz baskılar, sonuna kadar zarif bir görünümün peşinde. Dış giyim parçalarında kendine yer bulan kazayağı desenli tüvit ceketler, siyah eteklerle kombinleniyor. Geçmişten gelmesine rağmen monokrom renk uyumuyla modernize olan görünümse mesai saatlerine çok ama çok yakışacak.

Kareli Tüvit Palto

Tüvit Kumaşlı Paltolarla Hafta Sonuna

2018/19 sonbahar – kış koleksiyonlarında tüvit kumaşlarla tasarlanan birbirinden özel paltolara rastlamanız mümkün. Belki Zara’da belki Mango’da belki de tesettür giyim markalarından birinde. Ancak her haliyle sıcacık bir his uyandıran tüvit paltolar oversize kesimleriyle şaşırtıyor. Belden oturan kısa ceket görünümlerine alışmışken dizlere kadar uzayan boyları ve genişleyen kalıplarıyla sportif akıma kapılan tüvitler, denimlerle bir araya gelerek bu tavrını destekliyor. Denim etekler, denim bol pantolonlarla eşleştireceğiniz tüvitlerde kırmızının öne çıktığı tasarımları göz ardı etmeyin.

Tüvit Gömlek Etek Takım

Takım Tüvitler Kraliyet Havasına Bürünüyor

Kraliyet stillerinden alışkın olduğumuz minimal bir eşleşme tüvit takım parçalarla karşımıza çıkıyor. Dar silüete sahip bir tüvit etek ve takım parçası olan ceketler bir arada zarafetin timsali haline geliyor. Zarif stilettolar ve minik çantalarla tamamlayacağınız kombinde Cambridge düşesinin elegan havasını yansıtacaksınız.

Tüvit Etek Kombini

  • Kombin Detayları:
  • Etek: Philip Lim
  • Ceket: Zara – 199.95 TL
  • Çanta: Accessorize – 148.00 TL
  • Şal: Marella – 463.90 TL
  • Ayakkabı: Forever New –549.90 TL
  • Kazak: Zara – 119,95 TL

Gizemli Havadaki Tüvit Oyunu

Tüvit kumaşlarla tasarlanan parçalarda siyah dokunun üzerinde ışıldayan gri ya da beyaz ışıltılı görünümler, hiçbir sezonda geri plana düşmüyor. Zamansız, kilit ya da anahtar, hangi isimle anarsanız anın dolapların baş rollerinden biri onlar. Köşeli desenlerle, çizgilerle bir adım çıkan bu gizemli havayı baştan aşağı siyahlarla tamamlayarak gotik bir havayı şıklıkla harmanlayabilirsiniz. Ekose desenli tüvit eteği siyah triko kazak, deri ceket ve bootielerle eşleştirebilir, haftanın her gününe dozunda şık bir başlangıç yapabilirsiniz.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir