Tesettür Abiyelerde Şifon ve Dantel Birlikteliği

Tesettür Abiyelerde Şifon ve Dantel Birlikteliği

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2014

2014 yazının vazgeçilmez kumaşları arasında yer alan şifon ve dantel tesettür abiye modellerine de yansımış durumda!

Şifon ve dantelin birliktelinden oluşan abiyeler yazın tüm enerjisini hissetmenizi sağlıyor. Özellikle 2014 yazında nişanlanacak olan gelin adaylarına öneririz ki; kumaş seçimlerinde şifon ve danteli öncelikli olarak değerlendirilmeli.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2014

Tesettür abiye modellerinde dantel ve şifon detaylar

Muhteşem kumaşlar kusursuz modellerle birleştiğinde işte tam da hayallerinizdeki gibi bir gece elbisesine sahip olabilirsiniz.

Dantelin büyüsüne kapılmak için farklı model arayışına girmenize de gerek yok. Dantel ve şifon başlı başına şıklık oluşturmanıza yetecektir.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2014

Abiyenizin üzerine ferace

Tesettürlü hanımlar olarak katıldığımız özel davetlere son zamanların en sevilen parçası ferace ile katılmayı yeğliyoruz.

Işıltılı abiye elbiselerin ya da kıyafetlerin tesettür mantığına ters düştüğü aşikar. Bu sebeple bu özel günlerde kadınlar ve erkekler olmak üzere ayrı salonlarda nişan yapmakta fayda var. Hanımlar kendi aralarında düzenlenen davetlerde bu önerdiğimiz ışıltılı kıyafetleri çok daha rahat bir biçimde kullanacaktırlar.

Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2014

Nişan elbisenizin üzerine ise pelerin

Eğer bir nişan ya da düğünün davetlilerinden değil de başrol oyuncusuysanız sizin için önerimiz pelerinden yana.

Kapşonlu pelerinleri merasim salonuna ulaşma aşamasında üzerinize alarak abiyenizi ya da gelinliğinizi saklı tutabilirsiniz. Bu özel günde hiç bir namahrem gözün size değmemesi açısından bu hususa dikkat etmekte fayda var. Pelerinler bol, sade görünümleri ile asaletinizin bir parçası olsun…

Görseller: Das Collection, Kayra

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir