Tekbir Giyim 2014 Pardesü Modelleri

Tekbir Giyim 2014 Pardesü Modelleri

Tekbir Giyim Pardesü Modelleri

Tekbir Giyim öncelikle mütedeyyin ve muhafazakar hanımefendilerin ihtiyaç duyduğu dış giyim diyebileceğimiz kıyafetleri üretirken, özellikle inanca dayalı dini hassasiyetleri referans almıştır. Tekbir Giyim ilk çıktığı sıralarda basında ve kamuoyunda haklı bir yere geldiğini burada söylemeden geçmeyelim. Tekbir Giyim özellikle pardesü modellerinin çeşitliliği açısından da öncülerindendir.

Tekbir Giyim Pardesü Modelleri

Tekbir Giyim tesettür modasında ilklerdendir.

Tekbir Giyim gittikçe ölçülü diyebileceğimiz pardesü modellerini tasarlayarak, ilk başlarda gerek mütedeyyin ve muhafazakar kesimi esas aldıysa da, zamanla daha liberal düşünüp de, kentli ve çizgi üstü kariyer sahibi bayanlara da hitap etmeyi başarmıştır. Gerek ev hanımları, gerek üniversiteli kızlar, gerek iş güç ve kariyer sahibi hanımefendilerin bütünü, bu firmanın kreasyonlarından istedikleri modeli ve stili bulabileceklerine inanıyorum. Çünkü Tekbir Giyim gerek ürün gamı olarak, gerek model çokluğuyla tekstil ve moda sektöründe ilklerden olduğunu söyleyebiliriz.

Tekbir Giyim Pardesü Modelleri

Tekbir Giyim pardesüleri zengin modellere sahiptir.

Tekbir Giyim’in pardesülerine gelince, eskiye göre modern ve çağdaş çizgileri olan stilleri yansıtmaktadır. Yakalar, düğmeler, kemerler, manşetler, bazen kullanılan omuz apoletleriyle sportif bir anlayışı da geliştirmişlerdir. Bu sportif pardesülerde kendinden kemerler başarıyla kullanılmıştır. Bazı modellerde kemersiz robadan, dizaltı bol uzunca bir etek, hakim yakasıyla şıklık ve zerafet sergilemektedir.

Tekbir Giyim Pardesü Modelleri

Diğer modellerinde tek renk kumaş yerine iki renk kumaş tercih edilerek bir renk hareketliliği sağlanmak istenmiştir. Renkler sağlı sollu asimetrik olarak da stilize edilmiştir. Bazılarında etek bazılarında da tunik ve alta da doğal olarak aynı renklerden pantolon düşünmekle, renk ve model uyumluluğunu görsel olarak da, tamamlanmıştır.

Tekbir Giyim Pardesü Modelleri

Tekbir Giyim’de her zevke ve modele uygun kreasyon bulunur.

Her durumda Tekbir Giyim’de her zevke uygun modeller ve kreasyonlar mevcuttur. Kalitesi ve hesaplı fiyatıyla Tekbir Giyim, tesettürlü hanımların ilk tercihlerinden olmaya devam edecektir.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir