Sıcak Yazın Serin Tutan Parçası Kimono Nasıl Kombinlenir?

Sıcak Yazın Serin Tutan Parçası Kimono Nasıl Kombinlenir?

Tesettür Kimono Kombinleri 2019

Yaz aylarının en popüler parçası kimono nasıl kombinlenir? İşte sıcak yazın en konforlu parçasıyla yapabileceğiniz tesettür kombin önerileri!

İster yazlık tiril tiril uzun bir elbiseyle, ister bol paça pamuklu bir pantolonla ve isterseniz de yazlık eteklerle kombinleyin ama ne olursa olsun kimono olmadan bu yazı bitirmeyin. İşte stilinize uyarlayabileceğiniz kimono modelleri ile dört farklı kombin.

Tesettür Kimono Kombinleri 2019

Yaz Akşamlarının Favori Parçası

Yaz tatili demek deniz-kum-güneş kadar ılık esen rüzgarın eşlik ettiği akşamlar da demek. İşte hiç bitmesin istediğimiz yaz akşamlarında şıklık elçimiz yine kimonolardan yana oluyor. Sarı tonlarının hakim olduğu adL koleksiyonundan seçtiğimiz çiçek desenli kimono Yaz akşamlarının favorisi olabilir. Bu parçayı beyaz elbise ve ayakkabıalrla tamamlayarak öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Tesettür Kimono Kombinleri 2019

Ofis Stilinde Kimono

Sıcak yazın olmazsa olmazı kimonolar ofis stilinde de ön planda. Bunaltıcı sıcaklarda kumaşı ve kesimi ile büyük konfor sağlayan bu parça uzayan mesailerde en iyi arkadaşınız olabilir. NetWork İlkbahar Yaz Koleksiyonundan seçtiğimiz siyah-beyaz desenli kimono keten bol pantolonlar ve loafers ayakkabılarla kusursuz bir uyum yakalayabilir.

Tesettür Kimono Kombinleri 2019

Hafta Sonu Konforunda Kimono

Kimono, sadece işte ya da tatilde değil hafta sonu kombinlerinin de gözde parçası. Rahatlık sınırlarını zorladığımız o büyülü iki gün boyunca üzerinizden bu rahat parçayı çıkarmak istemeyeceksiniz. Konfora renk katmak da iyi olur diyenler için adL koleksiyonundan seçtiğimiz rengarenk çiçeklerle enerji veren kimono modeli doğru bir seçim olabilir. Bu renk cümbüşünü dingin mavi tonları ve nötr beyazlarla tamamlayın.

Tesettür Kimono Kombinleri 2019

Hem Şık, Hem Bohem

Sıcak yaza en çok da bohem parçalar yakışıyor. Püsküller ve desenlerin sarmaş dolaş olduğu bu parçalar konforu üst sırada tutarken stil sahibi bir duruş da yakalamamızı sağlıyor. adL Koleksiyonundan seçtiğimiz canlı mercan rengindeki kimono yine bohem bir duruş sağlayan bol pamuklu pantolonlarla kusursuz bir uyum yakalıyor.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir