Sezonun En Sevilen Rengi “Bordo”

Sezonun En Sevilen Rengi “Bordo”

Sezonun En Sevilen Rengi Bordo

Bordoyu, en az siyahı ve beyazı sevdiğimiz kadar çok severiz! Bütün kıyafetlerinizde siyahı her zaman içeride, beyazı da her zaman dışarıda giyemezsiniz. Fakat bordo ve bordodan türeyen renkleri bütün kıyafetlerimizde içeride de, dışarıda da giyme imkanına sahibiz.

Bordo aynı zamanda “Hicab”a da uygun bir renktir. Bütün İslam ülkelerinde bordo favori bir renktir. Özellikle tesettürde vazgeçilmeyen en sevilen bir renktir. 2014 sonbahar kış koleksiyonlarında bordo sezon trendi olarak koleksiyonlarda öne çıkan renktir.

Sezonun En Sevilen Rengi Bordo

Bordo hanımefendilerin en sevdiği renk

Bordo gizlilik ve gizemdir. Bordo hülyadır. Bordo tesettür kreasyonlarının en kurtarıcı rengidir. Bordo kadınlık duygusu, mahremiyet çizgisidir. Bordoyu skaladan iyice açar da en düşük seviyeye mikser ederseniz; pembeliktir, gül kurusu ve buna yakın renklerin oluş noktasıdır.

Bordo açıldıkça gençlik yıllarına ve masumiyet çizgisine ulaşırsınız. Bu açıdan da bordo bütün koyuluğuyla gençlik ve çocukluktan öte, daha çok hanımefendilerin tercih ettiği kıyafetlerin rengini oluşturmaktadır.

Sezonun En Sevilen Rengi Bordo

Her kıyafette uyumlu bir renk

Bordo kroveze yaka çift düğmeli pardesüler, tek düğmeli, ince kemerli pardesüler, stil abiyeler, fantestik, kopçalı düğmelerle bezenmiş elbiseler olmakla birlikte diğer parçalar içinde bordo renk bu sezon için öne çıkan beğenilen ve tercih edilen bir renktir.

Belki bir etekte, bir gömlekte, yelekte, hatta triko kazaklarda da bayanların hayır demiyeceği renklerin başında bordo gelir. Bordo bayanların takım elbiselerinde de tercih ettikleri favori renktir. Bordo bir gizem, bordo bir hülyadır. Bizler de size özellikle bu sezon bordo rengi tercih etmenizi öneriyoruz.

Sezonun En Sevilen Rengi Bordo

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir