Sezon Trendi Triko Parçalar Nasıl Kombinlenir?

Sezon Trendi Triko Parçalar Nasıl Kombinlenir?

Tesettür Triko Tunik ve Hırka Modelleri

Sonbahar stilinde farklılık kazanan tesettür triko modelleri, sıcacık ve yumuşacık dokularıyla cool’lar listesinde. Farklı tesettür kombinler yorumlamaya açık olan triko modeller, her parçada güçlü bir görünüme işaret ediyor. Modern duruşusundan ödün vermeyen tasarımlar, minimalist yalın görünümler yakalamaya imkan tanıyor.

Markaların sonbahar koleksiyonlarında elbiseden etekteğe pantolondan dış giyime ve hatta aksesuarlara aklınıza gelebilecek her parçada trikonun vurgusunu göreceksiniz. Olmazsa olmazlar, anahtar parçalar ve başlı başına stil ikonu triko modelleri merceğimiz altında.

Tesettür Triko Hırka Kombinleri

Petrol Hırka: Refka – Satın Al

Triko Hırkalarla Sportif Görünüm

Triko hırkaların minimal görüntüsü sezonda şekil değiştiriyor. Vücudu saran görüntüsünden tamamıyla uzak parçalar, bol dökümlü halleriyle sonbahara güçlü adımlar atıyor. Yeni jenerasyonun üst düzey konforuna eşlik eden bu parçalar, ne şıklık tanıyor ne sportiflik. Hemen hemen her parçayla bambaşka uyumu yakalayacak triko hırkaların sportif şık görünümü en çok sneaker’lara yakışıyor.

Tesettür Triko Hırka Kombinleri

Yün Hırka: İpekyol – Satın Al

Sonbaharın Kilit Parçası Uzun Triko Hırka

Serin havalarda kurtarıcı olan hırkalar, iyiden iyiye soğuyan havada daha kalın dokudaki trikolarla boy gösteriyor. Yer çekimine yenik triko hırka tasarımlarını, sonbaharın natürel renklerinin yanı sıra ekoseden çizgiye desenlerle görüyoruz.

Koton Uzun Hırka Modelleri 2016-2017

Kazaklar Kısalıyor Hırkalar Uzuyor

Triko kazaklarda sportiflik şıklık yeni sezonda benzer modellere sahne oluyor. Yüksek bel eteklerle kombinlenen kazaklar bel hizasında bitiveriyor. Ortaya çıkan cool havada güçlü stile imza atıyor. Bununla beraber triko hırkalar da tam aksine ayak bileklerine kadar uzanıyor. Dış giyimin yer çekimine yenik bu hallerini en çok da bizler seviyoruz.

Tesettür Triko Tunik ve Hırka Modelleri

Panço ve Pelerinlerle Mevsim Geçişi

Sonbahardan kışa geçerken tutku uyandıran panço ve pelerin modelleri, yumuşacık trikoların en havalı halleriyle tasarlanıyor. Boğazlı pançolardan püsküllü pelerinlere stile ahenk katacak parçalar aynı zamanda kombinlere de dinamizm katacak.

Tesettür Triko Tunik ve Hırka Modelleri

Trikolar Dünya Modasının Gündeminde

Kazak ve hırkalarda görmeye alışkın olduğumuz trikolar yeni sezonda her parçada trend. Pantolonda, etekte, elbisede… Baştan aşağı takım olarak da kullanan trikoların sıcacık görüntüsü soğuk havalarda ısıyı yükseltecek hem şık hem cool parçalardan oluyor.

Tesettür Triko Tunik ve Hırka Modelleri

Boğazlı Triko: Seyhan Fashion – Satın Al

Şöhreti Artan Balıkçı Yaka Trikolar

Yeni sezon koleksiyonlarında kendini belli eden en önemli parçaların başında boğazlı trikolar geliyor. Eşarp ve şallarla sıcaklığını iyice pekiştiren trikoların bu hali üst mertebe stillere imza atmak için iyi bir tercih haline geliyor. Sonbahar – kış dolaplarının en sevilesi parçaları olacak balıkçı yaka trikoları şöhretini günden güne arttırıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir